Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurczę czuję się jak bohater trudnych spraw. Rodzice chcą mnie pozwać o płacenie alimentów. Miesiąc temu wprowadziłem się od nich i wynajmuje sobie pokój na mieście.

Wcześniej prawie rok zaraz po ukończeniu szkoły mieszkałem z rodzicami i pracowałem. Najpierw chcieli bym płacił tylko za jedzenie ale dowiedzieli się że dużo odkładam i mam 5k na koncie. Więc kazali mi płacić czynsz 1000zł za pokój który dzielę z młodszym bratem plus oczywiście dokładnie do jedzenia.

Po jakimś pół roku uznali że to mało bo mój stan konta dalej rośnie więc wymyśli sobie remont mojego pokoju i łazienki za który ja miałem zapłacić a oni wszystko wybrali i zamówili ekipę remontową. Wszystkie formalności ogarneli w dzień w czesie gdy byłem w pracy, po przyjeździe dali mi rachunki na ponad 15k i powiedzieli że mam robić przelewy. Na szczęście wszędzie były podpisy ojca więc za nic nie płaciłem.

Wkurzyłem się i wyprowadziłem, pierwszy tydzień były telefony i płacz że musieli wszystko oddawać i odwoływać i co ze mnie za syn, kolejny że nie mają kasy bo te moje 1000zł to im budżet ratowało i było na spłatę samochodu. Dzwonili też do mojej pracy że oni chcą by moja wypłata szła na ich konto bo ja mam tylko 20lat. Wczaraj przyszło pismo z sądu o alimenty dla rodziców w trudnej sytuacji, z tym że cholerka oni dużo zarabiają tylko wydają jeszcze więcej.

Ponoć wybronie się z tego bez problemu ale k tak trzymajcie kciuki.

#zalesie #patologia #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2baec765ae7239fe3d465c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 100
Nic tylko czekać aż pokolenie 500 plus, które uważa, że wszystko należy im się za darmo, dorośnie i zacznie żyć za swoje. Nie mogę się doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°).