Wpis z mikrobloga

Wykop w pigułce, na głównej znalezisko z 2000 wykopami i ogniem o tym jak to NBA upada bo zawodnicy klękają przed meczem. Masywny spadek oglądalności NBA Oglądalność na łeb na szyje i ogólnie to można zwijać interes. Jakie źródło tych wiadomości? A no kanał jakiegoś prawicowego szura z 300k subskrypcji. Nie wiem skąd wziął takie informację, może patrzył na sparingi przed restartem sezonu które były nadawane lokalnie ¯\_(ツ)_/¯ Oczywiście wystarczyła sekunda szukania, żeby znaleźć artykuły mówiące, że sytuacja jest zupełnie inna.

oglądalność dwukrotnie wyższa po restarcie w Orlando
NBA też podaje, że dwukrotnie więcej widzów

Ale wykop to przede wszystkim inteligentni użytkownicy więc prawicowy szur zupełnie im wystarczy żeby uwierzyć że biała rasa znowu wygrała, a BLM niszczy kolejny sport. Efekt motyla, czarny w stanach klęknie a polakowi pęknie dupa.

#bekazprawakow #nba #shitwykopsays
Shamalamamayman - Wykop w pigułce, na głównej znalezisko z 2000 wykopami i ogniem o t...

źródło: comment_1596699230rtnstzNkukKhMRGAJyGqK5.jpg

Pobierz
  • 42
@Ethordin: nie byłem na tej gówno stronie od paru miesięcy, ale kolega wczoraj podlinkował to aż musiałem się zalogować. To jest niesamowite jakie skupisko rasistów i prawicowych zacofańców siedzi na tej stronie, oddaleni o tysiące kilometrów od problemu, czarnego widzieli na oczy raz w tramwaju i pewnie robili zdjęcia ale wiedzą najlepiej jak wygląda sytuacja w USA XD Tfu na ten portalik.
@JessePinkman_: Czyli największe kłamstwo być dodał i poparł gdyby tylko uderzało w społeczność którą nie lubisz? Czyli jakby poszła wieść że lewica i czarni zaczęli rzeź na białych, to byś to wszędzie rozpowszechniał i zaczął nawoływać do odwetu na czarnych i lewicy? Przecież dla ciebie fakty nie mają znaczenia, wsadziłbyś "lewaka" do więzienia tylko dlatego, bo ktoś by powiedział że kogoś pobił albo najlepiej zabił. Czym ty się różnisz od nazistów