Wpis z mikrobloga

Boję się, że do końca życia zostanę sam. Mam 28 lat, zostawiła mnie ostatnio dziewczyna poznana na #tinder. Zainstalowałem sobie go od nowa, byłem na 3 randkach, ale stwierdziłem, że żadna z nich mi nie pasuje. Nie były tą samą dziewczyną, którą kochałem...
Gdzie mogę kogoś poznać w tym wieku? Liceum, studia przespałem zamiast być aktywnym, tamten czas poświęciłem doskonaleniu siebie i wychodzeniu z przegrywu. To był błąd, powinienem szukać już wtedy. Tak, czy inaczej, został mi chyba tylko ten Tinder. Mam jedno hobby, którym jest kolarstwo, ale to sport raczej samotniczy.
Źle się czuję, czuję jak ucieka mi czas.
Co byście mi doradzili? Doradziły?
#zwiazki #niebieskiepaski #samotnosc #rozowepaski
  • 44
byłem na 3 randkach, ale stwierdziłem, że żadna z nich mi nie pasuje.


@Kresowiak: Nie zrażaj się, bo w tym wieku trzeba zrobić z 30 randek, by coś ciekawszego znaleźć. Jest trudniej niż w liceum i na studiach, bo w większości na rynku zostały tylko egzemplarze których nikt nie chciał (to dotyczy obu płci). Co nie znaczy, że się nie da, bo zawsze będą jakieś "dobre kandydatki na dłuższą relację", które
@Kresowiak 1. Przestań myśleć o byłej i się zadreczac. Nie jest to nic warte, a tworzy Ci więcej krzywdy.
2. Naucz się żyć samemu i być z tym szczęśliwy. Nigdy nie stworzysz związku jeśli nie nauczysz się być szczęśliwym solo. Nie uzalezniaj swojego szczęścia od posiadania drugiej osoby. Nie tędy droga.
3. Przestań mieć oczekiwania wobec innych. Naucz się brać życie takim jakim jest i zmieniać je we własnym obszarze, nie oczekując,
@magicznyfred: czy Tinder to dalej dobre miejsce? Mam pracę zdalną i większą część dnia spędzam w pokoju. Z aktywności pozapracowych, to jeżdżę na rowerze i mam paru luźnych znajomych, których czasem widuję, ale nie mam stałej paczki, nad czym ubolewam
@DonMontana: dzięki za rady. Ale wiesz, ciężko jest się z powrotem przyzwyczaić do samotności, gdy już się zaznało bliskości drugiej osoby.

Łatwo się mówi przestań myśleć, ale nie potrafię tego zrobić. Nie wiem, czy psychoterapia to dobre wyjście?
@Kresowiak jaki czas temu się z nią rozstales? Daj sobie trochę czasu na odpoczynek, ogarnij się, przestań randkowac, bo chyba jeszcze nie jesteś gotowy na poznanie kogoś nowego skoro z tyłu głowy masz cały czas myśl o byłej. Ja jak rozstalem się ze swoją to musiałem dać sobie prawie pół roku na ochloniecie, musiałem trochę pozamulac w domu, pospać i poleżeć w łóżku. xD Teraz nie żałuję, bo spotykam się z różnymi
czy Tinder to dalej dobre miejsce?


@Kresowiak: Raczej nie świadczy najlepiej o różowej. Tu nie ma równouprawnienia. Różowej do atencji wystarcza pokazanie kawałka ciała. Ty ją będziesz mieć, gdy jesteś chadem lub wrzucisz fotę własnego jachtu za bańkę.
Natomiast nie usuwam konta, bo widuję potencjalnie normalne.
@Kresowiak spoko, mój 6letni związek się rozpadł gdy miałem 25 na karku, byłem od tamtej pory przekonany, że już nic nie zaiskrzy tak jak wtedy.
Dziś mam 30 i w końcu spotkałem kogoś z kim zaiskrzylo, na dodatek z wzajemnością.
Nie szukałem, nie skakałem na rzesach. Samo przyszło.
Dla każdego z nas jest szansa.