Wpis z mikrobloga

Co się odje*ało xD
Dostałem propozycję tygodniowego wyjazdu. Pięcioosobowa ekipa, zamówiła sobie sześcioosobowy domek i koleżanka się mnie zapytała czy jadę z nimi. Mówię, że no spoko, mogę pojechać, a że wezmę swój samochód, to zawsze wygodniej niż w pięć osób się gnieść w jednym aucie ¯\_(ツ)_/¯
No ale o co chodzi. Typek powiedział, że on pie*doli jechać na dwa samochody, bo nie ma zamiaru płacić 30zł na paliwo więcej. My mu tłumaczymy, że wyda na paliwo 30zł więcej, ale na domek wyda 100zł mniej :D Ni ch*ja nie docierały do niego te argumenty, więc powiedziałem "Wiesz co, daj na paliwo i na domek tyle ile miałeś dać, a my się rozliczmy po swojemu, pasi?"
No i kruwa mu pasi xD
#takbylo #c---------------a #januszebiznesu #heheszki
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Galactus: Swoją drogą za gówniarza z kumplami jak gdzieś jechaliśmy to też się cisneliśmy aby taniej było. Teraz z biegiem lat to zawsze jak gdzieś jedziemy to dla nas 4 osoby to pełne auto i nie ma c---a się cisnąć za kilka dyszek oszczędności.
  • Odpowiedz
@Qurvinox znajomy dojeżdżał z jednym typem do Niemiec i powiedział mu, żeby zatrzymał się po drodze jeszcze przed granicą to dokupi sobie jakieś żarcie co by przyoszczędzić, na co on mu odpowiedział, że po co, jak w Niemczech niby ceny wyższe, ale więcej się zarabia, więc na to samo wychodzi ¯_(ツ)_/¯ tacy ludzie powinni iść do doradztwa zawodowego i zrobić test IQ to by z automatu rentę dostawali xD
  • Odpowiedz
@Qurvinox: Raz, że kwota mała, ale dwa - na wakacje to się często jedzie z bagażami, które mogą się wszystkie w bagażniku nie zmieścić, jak się planuje zabrać aż 6 osób... I co wtedy?

Jeszcze inna sprawa. Różnie w życiu bywa. Gdyby jedno z aut się zepsuło, to wtedy dobrze, jak jest drugie. Jak już będziecie na wakacjach to gdyby zdania były podzielone, to można się podzielić na 2 grupy
  • Odpowiedz
@Qurvinox my ze znajomymi planujemy wypad w góry, i od początku była gadka o dwóch autach. Był tylko problem kto z kim jedzie więc kumpel wczoraj pojechał I kupił starego vw t4. Na pytanie "po co? " odpowiedział, że przecież nie mieliśmy jak się wszyscy zapakować, a podróż 8-10 h to duża część wyjazdu I fajnie jak by wszyscy razem jechali.

Po wyjeździe auto na sprzedaż chyba, że mu się spodoba
  • Odpowiedz