Wpis z mikrobloga

Jednego nie mogę zrozumieć, jak to jest, że grubas ma tysiące fanów, którzy nabierają się nadal na te pasibusy czy najnowsze CULTOWE mizerie z frytkami za kilkadziesiąt złotych?
Byłem w Oliwie i ogień 2.0 po poście grubasa. O ile pizza bardzo smaczna to sam lokal po jego reklamie jest nie do zniesienia, dudniąca muzyka, tłok, wieczna kolejka i kelnerka niemal wyrywająca talerz gdy się kończy jedzenie. Ceny wyższe niż w Rzymie czy na Sycylii. Mogę i więcej płacić za pizzę, ale w przyjemnej atmosferze jak we włoszech, gdy biesiadujemy kilka godzin, a nie po polsku CZY TO JUZ WSZYSTKO? BO KLIENCI CZEKAJO WYPIRDALAC

#grubaszwpk #wroclaw #jedzenie71
Kapitalis - Jednego nie mogę zrozumieć, jak to jest, że grubas ma tysiące fanów, któr...

źródło: comment_1596486449DwopNZTZKzs1ZGX9qd52bh.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Byłem w Oliwa i Ogień dzisiaj, szału nie ma, pizza jak w Vaffa kilka lat temu, jakość wysoka ale nie jest to żaden przełom. Co do frytek z mizerią, to czy ktokolwiek próbował tego, czy cała narracja oparta jest na tym, że drogo?
  • Odpowiedz
@Kapitalis: mnie zastanawia o co masz taki ból dupy? O to ze ma fanów czy o to że reklamuje lokale za kase, czy o to ze na wypoku modne jest śmianie sie z grubego? Dla mnie nie jest wyroczną w wielu momentach sie z nim nie zgadzam ale ma stronę i grupę która robi świetna robotę jesli chodzi i jedzenie we Wrocławiu. TO ze ma Ego prawie jak Leszka to
  • Odpowiedz
@ghoulas: o to że reklamuje lokale za kasę nie mówiąc o tym że jego wpis to reklama. O to że mimo prawomocnego wyroku sądu nadal nie przeprosił za swoją "recenzję". O to że ma #!$%@? gust i nadmuchane ego
  • Odpowiedz
@Kapitalis: takie sa moje odczucia po przeczytaniu Twojej. Nie ma dużego wpływu na Wrocławian. Przeceniasz jego zasięg żyjąc w internetowej bańce jak my wszyscy. Dobra kuchnia sama się obroni kiepskie knajpy upadną i tak jest mimo tego że jakiś bloger z tysiącem followersów może mówić coś co nam się nie podoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Próbowałem Grubej Focci którą reklamuje przy każdej okazji... dawno czegoś tak słabego i przepłaconego nie jadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lunatik:
Ja sobie po wypłacie lubię zamówić foccę, żeby się poczuć jak bogacz
  • Odpowiedz