Wpis z mikrobloga

#psy #pies #piesel #karmadlapsa

Siema Miruny, mój pies owczarek niemiecki(długo włosy) nie rasowy.
Do niedawna jadła tak sobie, chodzi o skład tych gównopuszek, makaron z puszką z biedry etc. Stwierdziłem, że koniec tego i teraz dostaje w miarę dobrą karmę z Brita, problem w tym, że od początku patrzy na mnie jakby chciała powiedzieć sam sobie to jedz, jak już się chwyci to wciąga na strzała. Jednak od kilku dni, je na raty przez 2 dni, raz nie zjadła wcale, zjadła dopiero na drugi dzień.

Ogólnie odkąd je suchą, nie ma problemów ze skórą, ma więcej energii, sierść bardzo ładna.

Zastanawiam się czy to nie przez upały.

Czy wasze psy też mają taki problem z suchą karmą?
  • 6
@Vanderwill: Moja nie ma problemow, ale ona była od szczeniaka karmiona suchą. Generalnie to jest mnóstwo opcji na rynku i każda jest inna. Musisz popróbować różnych karm, bo może akurat ta nie smakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Vanderwill: psy w upały potrafią sobie same zmniejszać porcje lub wręcz w ogóle odmawiać jedzenia.
Z grymaszeniem bez powodu to najłatwiej zwyczajnie kłaść miskę na 10 min i jak nie zniknie z niej pożywienie to ona znika i pojawia się psu w następnej porze karmienia z normalną ilością jedzenia (niepowiększona o to co nie zjadł). Ważne by pies nie miał ciągłego dostępu do michy z żarciem.
Póki pies ma dobry humor,