Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie o tej firmie. Dla mnie jest zajebista. Dwa lata temu kupiłem telefon Huawei. Były problemy, bo pojawiła się zółta plama na wyświetlaczu. Troche wkur..., bo znając serwisy telefon pójdzie na dwa tygodnie. I się pomyliłem. Przychodzę, 1h, wychodzę ze zrobionym telefonem. Niestety powtórzył się problem drugi i trzeci raz i czwarty. Po czwartm pracownik zabrał telefon i zawnioskował o wymianę (sam, nie proszony). Właśnie odebrałem telefon, że wymienią na nowszy model i to z większa ilością pamięci i ram. Po pierwszym serwisie już wiedziałem, że firmy raczej zmieniać nie będę. Cała rodzinka ma huawei, mam tablecik z huawei, i nawet laptopik na ryzenie.
#huawei
  • 1
@atraxx Też mam zajebiste doświadczenia z obsługą klienta Huawei. No i dobra, mam poroeananie do zaledwie kilku telefonowych marek i Huawei wyxhdizi najlepiej. No po prostu wszystko fajnie, sprawnie i elegancko, gdzie po dwóch reklamacjach telefonu mamy, bo cuda na kiju działy się z głośnikiem, wysłali model nowszy, bo tamtego nie mieli na stanie. Daję okejkę.