Wpis z mikrobloga

i bardzo #!$%@? dobrze. Moim zdaniem od początku tak to powinno mniej więcej wyglądać


@raxar77: widać nie czytałeś informacji, że bonami turystycznymi już się handluje. wprowadzenie bonu zamiast 500+ dodaje tylko jeden dodatkowy krok między patologią a butelką wódki.
  • Odpowiedz
@raxar77: Nie powinno byc zadnych bonow tylko ulgi w podatkach, rozwiazanie proste, korzystaja osoby pracujace, osoby niepracujace maja wieksze motywacje do pracy.
  • Odpowiedz
@MirkobIog: u mnie to samo, 6 (sześć) przedszkoli publicznych pod domem i do żadnego nie ma szans się dostać bo jesteśmy w miarę normalną pracującą rodziną, to jest #!$%@? dramat. I trzeba wydawać te #!$%@? warte 500+ (i jeszcze pare stów z kieszeni dołożyć) żeby co miesiąc prywatne przedszkole opłacić, w dupie mam taką pomoc. Lepiej by się na poważnie za oświatę wzięli zamiast szastać nie swoimi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@Winden: Ty popatrz. A mój młody dostał się do przedszkola za pierwszym podejściem. Także tylko żłobek przeżyliśmy na prywatnym. No ale u mnie to ten zły #gdansk - sycylia, mafie i krwiożercze peło u władzy. Sam rozumiesz.
  • Odpowiedz
@Tapirro rzeczy niezbędne do powrotu PRL: kartki
No tak, ale tych bonów nie dostajesz zamiast wypłaty tylko jako dodatek na dzieci i bardzo dobrze bo patologii będzie ciężej wódkę kupić za to. Jak to wejdzie to zobaczysz, że właśnie patologia będzie najbardziej kwiczała i ci co pobrali rzeczy na raty i splacaja z 500+
  • Odpowiedz
@raxar77: Ale dlaczego dobrze? Przecież 500+ już było zamieniane na bony jeśli ktoś łamał zasady programu. Nie każdy beneficjent tego programu jest patusem. Niektórzy ludzie odkładali te pieniądze na później, inwestowali w przyszłość dzieci. Teraz nie będą mogli, bo przecież bonu nie wrzucisz na lokatę albo na giełdę. Jedynym plusem tego rozwiązanie jest chyba wywołanie poczucia wyższości wobec patologii u niektórych Wykopków. :P
  • Odpowiedz