Wpis z mikrobloga

@InspektorNadzoru: Najlepszy jest i tak kwik patusów na fb i teksty w stylu - TO JA DECYDUJE O TYM CO KÓPUJE MOJEMU DZIECKU!!! Ta, a kasa pewnie szła na szlugi i krupnika na promocji xD

Jeśli wprowadzą bony to zajebiście, widok bólu dupy wszystkich tych patusów to miód na me oczy.
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: Ja bym jeszcze poszedł dalej i wprowadził kategoryczny zakaz handlowania bonami. I tak taki w ziobrowskim stylu, z karą 20 tys. lub więzieniem na rok, żeby nikomu nawet nie przyszło do głowy ryzykować dla 500zł.
Później bym coraz bardziej zawężał cele, na które można przeznaczyć ten bon, aż w końcu stwierdził, że nie ma już sensu zawracać głowę ludziom i państwo samo zadecyduje, na co wydać te pieniądze.
Każdy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorNadzoru: jak już muszą rozdawać socjaliści zasrani to już dawno powinno być zrobione w ten sposób bon na jedzenie dla tych co zarabiają a nie, kumpel z pracy BMW sobie 5 letnie kupił i spłaca tym kredyt no patologia XD
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: a po co bon, ktorego obsluga tez generuje koszty. 500+ w formie dodatkowego odliczenia 6k od podatku na kazde dziecko przy rozliczeniu PIT. Najtansze w realizacji i w dodatku elimincja darmozjadow.
  • Odpowiedz
nie będzie wypłaty świadczenia, będzie bon


@InspektorNadzoru: ale przecież władza otwarcie mówiła że bon turystyczny jest testem systemu przed wprowadzeniem 500 plus na te same zasady
przynajmniej dla mnie to było oczywiste

ciekawe czy od razu pójdą w model węgierski i będzie je można realizować tylko w sklepach zaprzyjaźnionych z władzą, czy rozłożą to na dwa kroki?
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, czemu niektórzy tak bardzo chcą kontrolować na co ci ludzie wydaja te pieniądze. Jak dla mnie to mogą je przepić, niech mają coś z życia. Żebrakom też zresztą daję na alkohol jak proszą, picie to jedyna rozrywka jaką mają więc niech piją.
  • Odpowiedz
@husky83: 500+ to swoisty helicopter money w gospodarkę. przy zerowych stopach procentowych jakoś trzeba wepchnąć gotówkę w rynek.
tak czy srak to jest globalny trend a my się musimy dostosować.
  • Odpowiedz