Wpis z mikrobloga

Demo Iron Harvest dostępne na steam

https://store.steampowered.com/app/826630/Iron_Harvest/

15 minut into granie i jprdl. IMHO mocno przehajpowany tytuł. Oprawa graficzna jak 10-lat temu (a mam wszystko na maks ustawione), #!$%@? sie jak sam #!$%@?, a we wrześniu premiera xD. Brak jakiegokolwiek efektu WOW, animacje bardziej drewniane niż muj stary po wypłacie, no i cena: 214.99PLN - #!$%@?ło ich srogo. Podejrzewam, że będzie jeden z większych flopów w tym roku. Śledziłem od zapowiedzi i było ciekawie a im bliżej premiery tym coraz gorzej. Dla mnie średnio, mocne 5.5-6/10, ot kolejny RTS w stylu company of heroes żerujący na p0lackości. Pogram jeszcze chwile, ale raczej nie wróce do tego tyułu.
#pcmasterrace #ironharvest #steam #gry #niepopularnaopinia
MajsterZeStoczni - Demo Iron Harvest dostępne na steam 

https://store.steampowered...

źródło: comment_15963848529qvsOo9C1leOqlDlY4HNp3.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
214.99PLN - #!$%@?ło ich srogo.


A ile kosztują teraz nowe gry w Polsce? Premiera na 60 dolców/50 funtów to chyba w miarę normalna cena

ot kolejny RTS


@MajsterZeStoczni: kolejny RTS?

KOLEJNY RTS?

K O L E J N Y R T S?!

To martwy gatunek od lat. Zobacz sobie na datę premiery wspomnianego company of heroes, to się zdziwisz. Wychodzą tylko małe gierki albo city buildery, w ostatnich latach na palcach
  • Odpowiedz
@MajsterZeStoczni: jako fan rtsów kupię nawet jak będzie poniżej oczekiwań

Oczywiście nie na premierę, ani za taką cenę tylko na pierwszej grubszej wyprzedaży, ale z racji że nie ma w gatunku teraz dużego wyboru (plus setting) to każdy nawet średni rts do ogrania na raz jest warty sprawdzenia

Na bezrybiu i rak ryba ()
  • Odpowiedz
@Atreyu: the settlers wychodzi, the manor lords, (choc uwazam ze przereklamowane). co do samej gry iron harvest... mysle ze sami tworcy wiedzia / maja swiadomosc dlatego #!$%@? cene z dupy aby na premierze zbic kase, aktualnie nie widze innego logicznego wyjasnienia.

#!$%@? ich cholernie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MajsterZeStoczni: pograłem chwilę i jak na multi to nie jest źle ale gra jak na premię we wrześniu to ma trochę za dużo błędów. Trochę dziwnie długo zajmuje walka jednostek ze sobą ale też ma to swój urok. Najbardziej wkurza mnie na razie to jak trudno ustawić jednostki za osłoną. Kampania taka sobie. Trochę nie czuć mocy mechów.
  • Odpowiedz
@Nargrim: no jednostki jak barany sie zachowują bo z dupy wychodzą na ostrzał zamiast trzymać pozycje, jest masa błędów, wyświetlanie sie gliczuje strasznie (przynajmniej u mnie - ogrywane na i7 4771, 32GB RAM, GF Titan Black 6GB) ustawienia na maks, a wygląda jak coś co było robione 10 lat temu, potencjał jest ale realizacja co najwyżej średnia
  • Odpowiedz