Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy tylko wiedzieli dlaczego Polacy nas nie tolerują :("


@Androo: Masz rację, powinni zabronić takiego zachowania na Ogólnopolskim Zjeździe LGBT a także wywalić go ze Stowarzyszenia Wszystkich Osób LGBT W Polsce.

Jakim trzeba być debilem by łączyć zachowanie jednej osoby z walką o równe prawa setek tysięcy osób?
  • Odpowiedz
@sadistikexekution: Wkurzają mnie te określenia prawacy i lewacy i podział lewica i prawica.

NIe ma takich ugrupowań - a "prawak" przedstawia poglądy "lewaka" i odwrotnie. Przez to powstaje grupy, które się wzajemnie nienawidzą a tak naprawdę nikt nich nie reprezentuje. Jak byś zapytał 300 osób o def tych osób z przykładami to każda była by skrajnie negatywna.
  • Odpowiedz
Nie spinaj się tak. Zgadzam się, tylko niestety te totalne dzbany i prowokatorzy są na świeczniku i robią gejom bardzo zły PR.


@JakiPiany:

To prawda, to samo z resztą można powiedzieć o każdej grupie społecznej, którzy mają takich "przedstawicieli": feministki, narodowcy, geje, etc. Zawsze znajdzie się jakiś margines, który wypacza obraz całej grupy.
  • Odpowiedz
@JakiPiany: Aaa więc to była prowokacja bo flaga zła? Czyli w drugą stronę jakby narodowiec wklepał komuś i miał np. flagę Maroko na koszulce to by była lewacka prowokacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czego wy nie wymyślicie żeby bronić takich idiotów XD
  • Odpowiedz
@JakiPiany: no niby sie lamusie zgadzasz, ale c-------o generalizujacego mema zdazyles wrzucic. Instynkt zebrania o plusy od rozhisteryzowanej prawackiej dziczy jednak silniejszy od rigczu i jakiejs refelksji?
  • Odpowiedz
@korin_: O definicję prawicy czy prawaka? Bo to drugie faktycznie jest pojęciem z natury negatywnym, w taki sam sposób w jaki pojęcie „kibol” wyróżnia daną osobę od innych „kibiców”; tak działają słowa i ich definicje. A wyraz ten nie służy do określenia danego światopoglądu, tylko pewnej postawy okazywanej przez część osób o światopoglądzie prawicowym (któregokolwiek jego odłamu). Rozumiem Twoją niechęć do dychotomii lewica/prawica, ale trochę nie o tym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakiPiany: Jestem prawakiem i na początku byłem oburzony, ale stwierdziłem, że to faktycznie może być prowokacja. Flaga nie taka, gość w jakichś goglach i zarośnięty na maksa, żeby nikt nie był w stanie go zidentyfikować. Śmierdzi na kilometr.
  • Odpowiedz