Wpis z mikrobloga

@Popularny_mis: Jezu, dziękuję za głos rozsądku. Ktokolwiek by miał posiadać tak dużą tęczową flagę na poważnie rozpoznałby i kupił właściwą. Prowokacja ewidentna, przesadzona i nastawiona na szok w kluczowym miejscu i momencie – ale oczywiście prawacy kupią wszystko, jeśli tylko pasuje do ich wersji i uzasadni dalszą agresję. Zresztą to nie była jedyna interwencja policji w sprawie flag, choć tam jakoś nikt za krocze się nie łapał.
@JakiPiany: zobacz na organizacje KPH, wiara i tęcza..

Chociaż by ja staram się tłumaczyć ludziom i rozwiewać wątpliwości. A wyjdzie jakiś baran na balkon w czasie obchodów powstania i robi z siebie pajaca.

Normalna akcja jeśli chciał by coś dobrego zrobić to np "Osoby LGBT też ginęły za Polskę!" wywieszone na fladze.
@korin_: Skasowałam ostatnie zdanie, bo faktycznie chodziło mi wyłącznie o tzw. prawaków, czyli fanatyczno-bezmyślny odłam ogólnie pojętego zbioru osób o poglądach prawicowych (coś jak kibole a kibice ogółem). A konkretniej – o osoby, do których skierowana była ta prowokacja, i które wczoraj z dumą i pianą na pysku paliły inną tęczową flagę na ulicy pod osłoną policji.
"Gdybyśmy tylko wiedzieli dlaczego Polacy nas nie tolerują :("


@Androo: zawsze mnie to bawi że jeden lewak-debil zawsze reprezentuje całe lewactwo.

A już komentarze na Twitterze jak to pan macając swojego pindola na balkonie obraża uczucia religijne to jest kolejny absurd.