Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Follow up do tego https://www.wykop.pl/wpis/51080897/anonimowemirkowyznania-anonimowemirkowyznania-foll/

Jestem sfrustrowany że ciagle pisza z jakas i po parunastu czy paredziesieciu wiadomosciach jestem zghostowany. Wiem ze to dosyc normalne na tinderze ale chcialbym sie jakos poprawic, zeby to sie zdarzalo rzadziej, bo mozliwe ze stracilem mnostwo okazji juz przez to. Szczegolnie ze olewaja mnie nawet te ktore pierwsze do mnie napisza, wiec nie ma tutaj wymowki ze od poczatku sie jej nie podobalem a match byl tylko jakos przypadkowo. Ktos mi juz tu na wykopie wczesniej pisal ze nie umiem rozmawiac jak wklejalam screeny z rozmow z ig w jednym z poprzednich threadow.

Wklejam kilka przykladowych rozmow ktore skonczyly sie ghostingiem, napiszcie prosze co jest nie tak i jak to powinno wygladac. Mysle ze moze trzeba bardziej konkretnie a nie tak o niczym jak z jakas kolezanka, ale nie wiem dokladnie jak to ma byc.

https://imgur.com/a/rP3fzxW
https://imgur.com/a/5HwmfR3
https://imgur.com/a/JnBWjvR
https://imgur.com/a/gqHeojS
https://imgur.com/a/Ru85mO2

(tak wiem ze beda hejty za tego kota teczowego ale jak ja mam inaczej niby zaczynac rozmowe, chyba ten kot ma najwieksza skutecznosc...)

#przegryw #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2583d7c320eaecdaadabb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Follow up do tego https://www.wykop...

źródło: comment_1596297990oeI8OYsphoboyCkgvSI8qN.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 1. Ładnie się zaorałeś. Nic Ci się nie chce, żresz chipsy i dajesz jakieś głupie gadki + spamujesz 90% treści, ona 10%. Z tego co napisałeś wychodzi, że masz nudne życie. Poza tym laska jednak ujowo odpisuje, więc i tak wiele by z tego nie było

2. ja pier, znowu to samo - kot LGBT, potem że mało śpisz (czyli zarywasz nocki), jakieś denne teksty, nie masz motywacji = znowu wychodzisz na no life'a. Potem już lepiej. Na sam koniec znowu samozaoranie, wysyłasz wiele linków piosenek pod rząd, nikt tego nigdy nie sprawdzi, to trwa za długo. Max jedna taka rzecz

3. bez
  • Odpowiedz
@Olivia: ty chyba jakas dziwna jestes. Gosc normalnie pisze, stara sie prowadzic rozmowe z tymi julkami a one maja go w dupie bo nie jest chadem. Poza tym stwierdzilas ze jest "dziwny" i zasugerowalas ze jest chory psychicznie widzac doslownie 50 linijek rozmowy z jego strony. hhtfu internetowa psychologia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Matoły wykopowe oczywiście napiszą Ci, że jesteś gównem i nie masz zainteresowań, bo zamiast poruszać tematy... sztuki, filozofii albo #!$%@?ć o swoich pasjach (najlepiej, żeby te pasje kojarzyły się z czymś drogim i ekskluzywnym) - to Ty pisałeś po prostu... o czym myślisz i co teraz robisz ;)

Czyli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pozwoliłam sobie przeczytać tylko 3 pierwsze screeny, bo cholernie ciężko się to czytało.
Ziomuś, z tych rozmów wynika że jesteś egocentrycznym leniem, który się źle odżywia, epatuje mocno hermetycznym i średnio błyskotliwym humorem, i żyje nudnym życiem, nie mając żadnego pomysłu na siebie. I generalnie nic w tym złego - każdy z nas miewa takie momenty że jesteśmy leniwi, znudzeni, zniechęceni, skupieni na sobie. I każdy z nas ma
  • Odpowiedz
de4bb60cb7: @Kamil212: jakie zainteresowanie. ok lepiej nie opowiadac o sobie tyle ale o co wtedy pytac i jak sie okazuje zainteresowanie?
@hollow90: czemu
@MatiKosa: nie wiem jak zaczynac rozmowy bez tego kota lgbt. co pisac zamiast niego? ok, to nie bede pisal tego co robie wlasnie, bo to jest najczescniej nudne i wychodze na nolife'a. tylko o czym wtedy pisac? i czemu ta czwarta to
  • Odpowiedz
GłuchyPan: dobra przeczytalem tylko screeny z pierwszej rozmowy bo nie mam czasu na wiecej

ale jesli dziewczyna ci odpowiada paroma slowami, a ty #!$%@? kilka wiadomosci pod rzad i tak caly czas, to znaczy ze albo ty musisz zluzowac, albo ona nie jest zainteresowana i odpowiada z nudow albo z grzecznosci

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
OP: @Ponczo88: jak mam posluchac jak one tak malo pisza a potem przestaja w ogole
@Olivia: 25 lat. to o czym mam pisac jak one tak malo odpisuja? w czym ma mi pomoc psycholog? w sumie to ze taka tragedia to nawet dobrze bo to znaczy ze jak sie poprawie to bede mogl sie czesciej umawiac z dziewczynami. tylko nie wiem jak. jak wygladaja rozmowy na tinderze?
  • Odpowiedz
OP: @Cesarz_Nieruhato: juz nie bede pisal o tym jaki jestem #!$%@?. pytalbym cos pozniej ale jak juz ghostuje to nie mam jak. nie chce od razu pytac, bo o co? pewnie o to czym sie interesuje i co studiuje, a na to pewnie odpowiada po kilka razy dziennie, dlatego tego unikam. z tymi co sie udaje dluzej pisac to wlasnie tak to wyglada ze piszemy o jakichs glupotach ale z tego wychodza co chwile jakies tematy (albo kilka tematow naraz) i w ten sposob sie poznajemy. ale z wiekszoscia tak nie moge bo odpisza mi tylko pare razy i elo, koniec.
@Olivia: jeszcze odnosnie psychologow, chodzilem do psycholozki jak mialem 18 lat jak nie zdalem klasy i mialem depresje i ogolna brak checi zycia. pytala sie mnie kilka razy czy ogladalem sale samobojcow bo to wg niej taki wybitny film, ja mowilem jej ze jest glupi. robila mi jakies testy, przepisala leki, pytala sie czy dobrze spie i czy mam mysli samobojcze i tyle. mialem uczucie ze to jest bez sensu, ze niezbyt ja obchodze i w sumie ona jest malo ogarnieta i przestalem chodzic. pare miesiecy pozniej bylem prywatnie raz u psychologa ale on nie chcial mnie leczyc bo stwierdzil ze wszystko jest ze mna w porzadku wiec na jednej wizycie sie skonczylo. niestety - i zaluje tego - ale nie powiedzialem psychologom powodu mojej depresji czyli brak kontaktow z przeciwna plcia, bo sie tego wstydzilem no i tez mialem 18\19 lat wiec to nie bylo wtedy az tak dziwne.

Matoły wykopowe oczywiście napiszą Ci, że jesteś gównem i nie masz zainteresowań, bo zamiast poruszać tematy... sztuki, filozofii albo #!$%@?ć o swoich pasjach (najlepiej, żeby te pasje kojarzyły się z czymś drogim i ekskluzywnym) - to Ty pisałeś po prostu... o czym myślisz i co teraz robisz ;)

@Thorrand: wlasnie to jest ciekawe, przypomniales mi cos. na jednym spotkaniu z tindera wypytywalem bardzo dziewczyne o jej kierunek studiow bo zajmowala sie rekonstrukcja sztuki i jezdzila w rozne miejsca po swiecie odnawiac obrazy itp. to mnie na serio ciekawilo dlatego pytalem duzo o to, a ona stwierdzila ze chyba nie jestesmy tutaj zeby mi tyle o tym opowiadala. jak sie pytalem co lubi robic w wolnym czasie to tez sie jej to nie spodobalo i w sumie nie miala zadnych konkretnych zainteresowan. wiec no nie wiem, ja mam takie wrazenie ze dziewczyny raczej oczekuja gadania o wszystkim i niczym, smieszkowania, "zabawiania" a nie o tym czy rolki
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz umieć prowadzić rozmowy na różne tematy. Zagadaj krótko o coś z opisu, zdjęcia albo o cokolwiek innego. Pisz o ciekawych rzeczach: podróże, że gdzieś byłeś, coś widziałeś, może jakiś sport, książka, odwiedziny, praca = coś, co wnosi jakąś wartość. Ty zrobiłeś dokładnie, idealnie przeciwnie jak należy, perfekcyjnie to schrzaniłeś pisząc o pierdołach i nudnym życiu.
Problem jest wtedy gdy nawet nie tyle, że nie umiesz pisać, tylko jeśli...faktycznie masz nudne życie.
Co do tej pani nr #4, może z daleka tylko takie wrażenia, ja nie wiem jaki ona ma opis bo nie pokazałeś, więc oceniam ją na podstawie tego, co pokazałeś - czyli jej wiadomości. A te są debilne i infantylne, okraszone "XDDD". Takie laski poznasz po:

1. adres insta jako jedyna informacja (szczególnie jak jest to opatrzone opisem: tam znajdziesz mnie częściej + konto jest zablokowane i trzeba poprosić o dostęp = laska zbiera obserwujących by mieć fejm)
2. debilne pozy, dziubki, filtry z mordą psa i
  • Odpowiedz