Wpis z mikrobloga

Twoje hobby: granie w gierki

Znajomi: HEHE #!$%@? co za L A M U S gra w gierki jak DZIECKO XDDDDDDD wzialbys sie za jakies hobby dla doroslych

Hobby znajomych: nic nie robienie, siedzenie na lawce i picie piwa ewentualnie wodki, od dzwona jakies wyjscie na rower albo pojechanie gdzies (co i tak sie juz nie zdarza bo kazdy #!$%@? nie wytrzyma bez picia - nie sa uzaleznieni btw)

kurtyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #bekazpodludzi
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Ide sobie właśnie po 5 leżaczków za 9 zeta w promocji i będę #!$%@?ł w Odyssey którego kupiłem za 9 dych w promocji (2 letnia grą (°° ). Jeszcze się #!$%@? bo chodzi o 10-15 klatek gorzej niż pirat co już w ogóle jest niedorzeczne.
będę #!$%@?ł w Odyssey którego kupiłem za 9 dych w promocji (2 letnia grą (°° )


@franaa: to nie gra jest droga, tylko Polska biedna

Ceny są zachodnie, a dla zachodniego gracza to zazwyczaj mniej niż dwie godziny pracy. Jak dla mnie te 18 funtów to mniej niż wydaje normalnie na zamówienie pizzy. To nie ceny gier są problemem, tylko zarobki
Turcji, Meksyku czy Argentynie gry kosztują dużo mniej?


@franaa: bo tam aż 8 osób ma komputer i tylko troje z nich kupuje oryginalne gry, reszta to piractwo i szara strefa

Polska jest już całkiem dużym rynkiem i raczej uważamy że bliżej nam do europy zachodniej, niż do arabów w turcji, czy meksykanów mieszkających w slumsach

To zarobki powinny być na zachodnim poziomie, a nie ceny gier na poziomie Zimbabwe czy innych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: Ale właśnie na tym polega ta niedorzeczność. Poza tym już nie gadaj takich rzeczy bo Turcja czy Argentyna to też niemałe rynki. Nie wiem z czego to ma wynikać. Ja rozumiem, że Ty mieszkając w UK tego nie odczuwasz, ale no bądźmy realistami. Jak #!$%@? w Polsce na produkcji to kupno gry za +/- 300 zł (to tak na przykładzie nadchodzącego AC Valhalla) to nie powiem, że nie jest wydatkiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: to jest aż śmieszne. Mówisz ludziom, że spędzasz czas przed telewizorem/netflixem po pracy. Spoko nikt ci nic nie powie.
Mówisz, że grasz sobie w gry w wolnym czasie i ludziom #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@RustyJames: Czy ja wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

W obydwu przypadkach musisz myśleć co robisz, mam tu na myśli gierki MMO takie jak #worldofwarcraft, jednak granie na poziomie top 1000 nie jest dla każdego. Nie wspomne już o RTS, bo dopiero tam trzeba główkować.

@Crosshairs: Nie mam, sporo ludzi ma takie przekonania, może trochę przesadziłem, ale sens podobny: praca dom praca dom praca dom, czasami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RustyJames: Czy granie w chińczyka jest bardziej wymagające niż w Cywilizację albo Europę Universalis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko zależy od tego w jakie gry komputerowe gramy i w jakie planszówki gramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)