Wpis z mikrobloga

Ostatnio mam gorsze samopoczucie. I tak k------o brakuje mi związku. Bliskiej osoby której ufam, partnerki życiowej, dzięki której się rozwijam, jestem w pełni sobą akceptuję mnie takiego jakim jestem i kocha mnie za takiego jakim jestem. Gdzie obydowoje chcemy aby druga osoba miała jak najlepiej i jak ta osoba jest szczęśliwa to my też jesteśmy szczęśliwy. Takie uzupełnianie się intymność przyjaźń, gdzie możecie powiedziec sobie wszystko, gdzie słabości są czymś co zbliżają, otwartość, wsparcie, chęć zrozumienia, rozmowa, komunikacja, wiara w siebie nawzajem.

Razem spedzax czas, cieszyć się sobą, jeździć to tu to tam, wychodzić w różne miejsca robić przeróżne rzeczy, czerpać z życia garściami. Wtedy czuję się jak ryba w wodzie i jestem happy. Nie ma nic lepszego na świecie.

Człowiek kiedyś nyslal że każdy tego szuka, ale rzeczywistość okazała się zgoła inna. Ze świecą szukać kobiet myślących podobnie. Chciałbym kiedyś taką osobę poznać nie mniej rozpatruje to w kategorii tej samej co spacer po księżycu.

Dla.mnie to normalne i standard ale w rzeczywistości nic takiego w zasadzie nie ma.

#gorzkiezale #zwiazki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UltimateCraving: najgorzej jak się człowiek zderzy z rzeczywistością i kogoś tak traktował i wierzyl w kogoś a ta druga osoba... wiadomo. Zapewne mnóstwo ludzi było nie wyobrażanie zranionych. Ciężko jest potem a życie krótkie jest.

@Koziolek11: oj uwierz że nie koniecznie... Mógłbym się rozpisać i to długo i przestawić spojrzenie na swiat niektórych ludzi oraz dlaczego tacy są.
  • Odpowiedz
@r5678: Napiszę Ci najbardziej banalną prawdę na świecie: naucz się żyć sam ze sobą i naucz się kochać swoje życie w pojedynkę, bo żaden związek nie powinien być fundamentem Twojego życia, a jedynie uzupełnieniem.
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: Jasna sprawa. Sam nie raz o tym pisze. Ale nie zmienia to faktu że mając związek z prawdziwego zdarzenia jest lepiej niż być samemu. Człowiek nawet jak ogarnięty potrzebuje drugiego człowieka. Kwestia tylko tego czy ten człowiek ma być latka na poczucie wartości i od tego aby wypełnić wewnętrzne pustki (taka realacja nigdy się nie uda) czy też to co opisałem ;)
  • Odpowiedz
@Koziolek11: Ja nie szukam...ja mam od X lat ( ͡ ͜ʖ ͡) ...i powiem wam, że jest super...ale czasami trzeba się nieźle pocharatać żeby się odnaleźć i żeby się "skleiło"... ¯_(ツ)_/¯ tak, są takie dziewczyny, nadal.
  • Odpowiedz