Wpis z mikrobloga

Cześć, nie znam się na temacie więc chce się was doradzić jaki kupić pierwszy perfum. Chce żeby był świeży długo trzymał i zbierał pochwały od kobitek. Mogę dać do 100 zł myślę że wystarczy ewentualnie dopłacę trochę jeśli będzie warto. Słucham waszych propozycji
#perfumy
  • 84
  • Odpowiedz
@Cruck: dzięki wam za pomoc. No mam nadzieję że mi się spodoba bo ma super opinie i chyba lepiej nie mogłem trafić i jeszcze za takom cenę to już w ogóle rozbuj ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mekekeke: I dobrze zrobiłeś że na allegro zamiast od wykopków, bo oni dolewają spirytusu do perfumów! Byleby zaoszczędzić! Ja wiem że trochę ponad 100zl za tester Aventusa to dużo, ale przynajmniej masz pewność
  • Odpowiedz
@Volan: Potwierdzam raz kupiłem na jakieś rozbiurce dekant i miało być coś cytrusy albo coś takiego, a pachniało tylko alkoholem, od tego czasu tylko allegro, bo tam patrza na jakość i certyfikaty są. Tam testery warte są ceny na pewno
  • Odpowiedz
@FELIX90: teraz tak sprawdzałem właśnie ruzne marki z duglasa i w sumie każdy mogę dostać na allegro dużo taniej powyżej stuwki. Ktoś tu robi na nas biznes. A jak jeszcze sprzedawca ma certyfikat to już wogule nie ma się nad czym zastanawiać.
  • Odpowiedz
@sorhu: Nie chce się z Tobą już kłócić o takie rzeczy, bo to nie o to chodzi. Mi zawsze mówili, że trzeba dać ludziom wybór i żeby mówili jak uwarzają.. ważne jest to na koniec żeby sobie pomoc i kolega wlasnie otrzymał taka pomoc i jest zadowolony, bo podziękował.
  • Odpowiedz
i jest zadowolony, bo podziękował.


@Cruck: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
długo w tym wątku wstrzymywałem śmiech ale przy tym prychnąłem na głos xDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mekekeke:

Wizyta w perfumerii Douglas.
Pani: w czym możemy pomóc?
Ja: szukam zapachów z grupy fougere
P: proszę poczekać (lekka konsternacja)
Pani poszła do swojego komputera.
P: Przykro mi perfum tej marki u nas nie ma.
Ja: Chodziło mi grupę zapachów w ramach nurtu fougere
P: Proszę poczekać.
Pani woła za chwilę, żebym podszedl do komputerka. Strona Fragrantici odpalona
Grupa 3 Pan konsultantek się zebrała i kminia o co temu dziwnemu
  • Odpowiedz