Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 505
@sadfasfgags432raf: #wykopdajeraka #pokazmorde #nowotwory #norwegia #wykop #wiara
Drogie Mirki z tej strony różowa. Po ciężkiej walce przez 6 ostatnich tygodni mój niebieski odszedł. Przez te wszystkie dni kiedy spał widziałam że pisze posty na wykopie. Czytałam wszystko, aby go wesprzeć i z nim być. Poprawiałam mu dzień, myłam go dbałam o niego dawaliśmy z siebie wszystko. Mój Niebieski miał raka żołądka w ciężkim stanie z przezutami na otrzewną, po dwóch chemiach miał małą poprawę, dobre wyniki. Trzecia chemia bardzo go wykończyła ciągle spał i przenieśli nas na odział paliatywny gdzie mieliśmy walczyć z bólem nowotworowym. Ostatnie dni były wesołe mimo że był słaby. Tej nocy niebieski zaczął bardzo źle się czuć około 12.00 mieliśmy rozmowę razem ja i on. Powiedziałam że sobie poradzę że nikt nie ma mu za złe że odejdzie i że się podda. Płakał, powiedział że mnie kocha a raczej jak go zapytałam czy mnie kocha a on tylko tchem odpowiedział 'tak' . Pomodliliśmy się aby Bóg go zabrał aby więcej nie cierpiał. Głęboki wdech i odszedł na spokojnie bez bólu patrzył mi w oczy pełne miłości i spokoju. Dziękuję wam za wsparcie i że go podtrzymywaliscie na duchu. Był niesamowitym człowiekiem pełnym energii pełnym humoru nikomu nigdy nie odmówił pomocy. Udostępnijcie to jak możecie i dbajcie o swoje rodziny nie bagatelizujcie symptomów taka była jego ostatnia wola. Napisałam ten post bo wiedziałam że chciałby abym wam powiedziała.
sadfasfgags432raf - @sadfasfgags432raf: #wykopdajeraka #pokazmorde #nowotwory #norweg...

źródło: comment_15961983462kbhdVem05BAb9gstRPMWC.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Blaskun: ja tutaj nie widzę żadnych oznak manipulacji, nie żalił się że umiera i zostało mu kilka tygodni życia, pisał wszystko szczerze i czuć było że to jest wiarygodne. A zdjęcia ze szpitala z sobą to już po prostu pominę, bo to chyba najlepszy dowód że chorował. Sam sobie dla zabawy podłączył rurki i wypożyczyl łóżko, glukoze i pompe do leczenia bólu?
  • Odpowiedz
  • 13
@sadfasfgags432raf Byłaś dla niego wspaniałym wsparciem! Pamięć o mirkujacych, ktorzy odeszli, trwa tutaj. Bądź dzielna i silna, od Ciebie także bije taki spokój jak od Niego. Niech to świadectwo trwa.
Wyrazy współczucia dla Ciebie i ukłony za towarzyszenie swojemu mężczyźnie w tak trudnyxh chwilach. Bądź szczęśliwa, mimo tego bolu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sadfasfgags432raf: nie wiem co powiedzieć. Wiem jak to jest nagle stracić ukochaną osobę dlatego wiem też że nie ma takiej rzeczy jaką moglibyśmy zrobić żeby Ci pomóc. Mam tylko nadzieję że masz rodzinę lub przyjaciół i nie zostałaś z tym bólem sama
  • Odpowiedz
W takich momentach brakuje słów... Podziwiałam Twojego partnera za wolę walki i chęć życia. Modlę się o to, abyś ty również miała teraz dużo siły mimo ogromu cierpienia który na Ciebie spadł. Myślę, że w imieniu całej tej części społeczności wykopu, która śledziła losy Twojego Niebieskiego, mogę podziękować za to, że zdecydowałaś się tutaj odezwać. Jestem z Tobą myślami i ściskam z całego serca
  • Odpowiedz
  • 4
@sadfasfgags432raf szczere kondolencje. Moja mama zmarla na raka w wieku 52 lat, jutro pogrzeb. Wiem co czujesz.

Nie wiem czy to czas i miejsce ale może napiszesz coś więcej o objawach, historii choroby, co do niej doprowadziło, aby inni mogli się coś z tej lekcji nauczyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Jeśli macie pytania to chętnie odpowiem. czuje się spokojna ponieważ mój kochany czekał aż pozwolę mu odjesc. Dzisiaj powiedziałam kochanie to jest ten czas poradzę sobie najważniejsze abyś nie cierpiał. Zrozumiał to uspokoił się i odszedł. Piękne było to, że mimo bólu on i tak martwił się tylko o mnie i jak sobie poradzę z tym wszystkim. Napłakałam się przez ostatnie tygodnie teraz czuję spokój że więcej nie cierpi.
  • Odpowiedz