Wpis z mikrobloga

Jak ktoś się zna na #motoryzacja proszę o info w zakresie #mechanikasamochodowa za kilka tygodni czeka mnie wymiana oleju w moim jeździku.

Lokalny serwis ASO ma jakieś promo 30% taniej i jest mała różnica między Panem Gieniem a ASO, tylko taka kwestia. Mój Pan Gienio to bardzo solidny gość, spuszcza olej, czeka aż wykapie, podnosi jedną stronę etc... Mówił że to lepiej niż jak ASO wyciąga olej jakąś pompką. Jak to jest? Na ile to wyciąganie oleju jest skuteczne? Czy nie zostanie 500ml najgorszego syfu ze spodu?

Czy przy różnicy 100zł między Panem Gieniem a ASO wybralibyście ASO dla wpisu w książce i możliwości dopisania kiedyś "serwisowany w ASO"?
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hpiotrekh: Liczyłem na samochód z względnie łatwym dojściem. Właśnie składowanie oleju - można oddać na stację jeśli zakupiło się tam olej lub do punktu utylizacji w mieście. Mechanicy sami mają problem z utylizacją tego gdyż firmy utylizacyjne nie wywiązują się w umów (no ale to już inna historia).
@StukilowaRurzowa: Jeśli chodzi o podpięcie pod komputer to teraz właściwie nie jest to spory problem ( o ile nie jest
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: Nie mówię że tylko w ASO spuszczają pompką ale u mnie decyzja jest pomiędzy Panem Gieniem który zrobi to po bożemu i ASO które z tego co słyszałam w większości pompką wyciągają ale mogę o to dopytać jak to robią.
  • Odpowiedz
@Plotkova99: Olej wymień u pana Gienia, a resztę usterek możesz spróbować zdiagnozować w ASO
Bez sensu płacić bóg wie ile za wymianę na takim se oleju niż u pana Gienia, który zrobi dokładnie to samo za ułamek ceny na oleju jaki sobie zażyczysz
  • Odpowiedz