Wpis z mikrobloga

@ZaplutyKarzelReakcji: nie, po prostu ignorujesz, bo kolega @Aleutian_Vagabond przed Twoim postem to zaznaczył, a tylko do jakichś whataboutismów się odniosłeś XD Ja idę, zakłamuj rzeczywistość gdzie indziej, może ktoś faktycznie bardziej uwierzy komiksowi niż statystykom.
@cool_story: to prawda, wypisują - nie danymi, tylko tanią propagandą.

1. kto prowadzi statystyki?

2. czy metody są takie same?

3. czy wsparcie dla ofiar jest takie samo

4. czy zrozumienie problemu jest takie samo
Czy ty w ogóle rozumiesz tekst pisany?


@ZaplutyKarzelReakcji: Twój nie bardzo, ale jak wiadomo, każdy idiota myśli że jeżeli świat go nie zrozumiał to wina świata, bo skoro on wie co chciał przekazać to każdy musi. Tu masz co napisałeś:

a francuzi nie umieli jeść widelcami, a w stanach to murzynów bili.

I na co dostałeś odpowiedź.
A w ogóle wyłtumacz mi to "zmniejszenie standardów" - jaki przepis został usunięty? Na
@rzuberbozy: Beka kogo chyba z ciebie skoro mamy najnizszy wspolczynnik przemocy wobec kobiet w Europie i to nie zasluga konwencji stambulskiwj jedyny efekt tej konwencji taki ze ludzie nie chcą slubow i boja się łączyć w pary
@Usmiech_Niebios:

nie i absolutnie wszystkie te elementy działają na korzyść Danii, więc mimo poziomu przemocy tak naprawdę jest tam lepiej pod tym względem XD Weź poczytaj badania zamiast próbować je niekompetentnie podważać, po przeczytaniu podważanie będzie miało więcej sensu.


w komentarzu, który podałeś, jest wprost napisane:

No tak, na problem zrąbanej statystyki wrzucę śmieszny obrazek. Przecież nawet w samym badaniu masz cytat: > "We found that in certain member states it's
a to jest DOKŁADNIE to o czym pisałem wyżej: wsparcie dla ofiar i ich poczucie bezpieczeństwa ma wpływ na to jak wiele jest zgłoszeń. nie wiemy bowiem nigdy jak wiele jest wszystkich aktów przemocy. wiemy jedynie ile ich zostaje zgłoszonych.


@secret_passenger: wiadomo, śmieszny obrazek i pisanie " piękne. jak to się nazywał ten damski bokser z PiS z Bydgoszczy? :) ah, te tradycyjne, konserwatywne wartości :)" to jest dopiero prawdziwy dowód