Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@masz_fajne_donice: uważasz, że te dane dobrze odzwierciedlają to, co się dzieje w czterech ścianach? I Ukraina będąca w czołówce jest legitna? Po prostu ludzie boją lub wstydzą się to zgłaszać lub przyznawać się do bycia ofiarą, a w krajach skandynawskich jest większa świadomość swoich praw.
W takiej Szwecji np. byle klepnięcie w pupę może zostać zgłoszone jako gwałt i dlatego mają tak wysokie statystyki dotyczące przemocy seksualnej. (Nie neguję tutaj problemów
Bawi mnie to, ludzie za granicą już teraz pewnie myślą że każdy prawdziwy Polak chciałby się ożenić i spłodzić przynajmniej dwójkę dzieci żeby było kogo #!$%@?ć na starość XD
@rzuberbozy: aż mi się przypomniała sprawa tego #!$%@? byłego radnego PIS z z Bydgoszczy co się znęcał nad żoną

Dostał dwa lata bezwzględnego więzienia. Dwa lata xDDD

Pochodzę z tradycyjnej rodziny, gdzie mężczyzna zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje. Moja tego nie lubiła robić. Na pierwszym miejscu stawiała pracę, na drugim fitness. Oczekiwałem, że przynajmniej raz dziennie poda mi ciepły posiłek, a skoro zwykle jest zmęczona i chce szybciej iść spać,
nie i absolutnie wszystkie te elementy działają na korzyść Danii, więc mimo poziomu przemocy tak naprawdę jest tam lepiej pod tym względem XD Weź poczytaj badania zamiast próbować je niekompetentnie podważać, po przeczytaniu podważanie będzie miało więcej sensu.


@Usmiech_Niebios: ale tutaj nie ma żadnego dowodu, że w Polsce jest niezgłoszonych przestępstw przemocy domowej więcej niż w Danii (nawet Polska nie jest wspomniana). To tylko opinie które nie mają poparcia w faktach
@rzuberbozy: Na zdjęciu widzimy przedstawiciela Antify i jego rodzinę w skład której wchodzą:

2 x małe naziole
1 x średni naziol
1 x dorosły naziol aka biała suprematystka kapitalista jako jedyna posiadająca pracę
Dania, która w 2015 wprowadziła ban na zoofilię xD


@Arsenazo: a w Polsce nie ma bana na ruchanie odkurzaczy i kaloryferow. Moze nie potrzeba stanowienia zakazow, jesli cos nie jest problemem spolecznym. A w Danii nie byl dopoki wolny rynek nie zaczal krecic zoofilmow w Danii.