Wpis z mikrobloga

Jak ktoś się pyta czy teraz najmować czy kupować odpowiadam: najmować. Wracam właśnie od kumpla, który miał ten dylemat, ale wynajął. Ogromne dwa pokoje, taras, strzeżone osiedle, portiernia, ochrona, piękny widok z okna. Do dyspozycji mieszkańców siłownia i jakaś tam jeszcze część wspólna (nie pamiętam). Samo mieszkanie jak z seriali TVN, ogromne dwa pokoje, kuchnia jak u Gordona Ramsey'a, w łazience prysznic i wanna z jacuzzi. Piękne meble, kanapa i fotele z prawdziwej skóry, ogromny tv (chociaż nie ultra HD :P), jakiś zestaw stereo. Pytam ile te cuda.


Podpisał umowę na rok, ogłoszenie stało na OLX, drożej, ale ponegocjował i wynegocjował. Prawie połowa tego, co płaci idzie ponoć na sam czynsz. XD Z dziewczyną traktują ten lokal jak roczne wakacje. XD Lokal był wcześniej pod turystów, ale turystów nima.

#mieszkanie #nieruchomosci
  • 14
@mookie: piszesz sam do sieboe? Ty, systemluster i ten Miki całe dni #!$%@? portal informacjami o spadkach, które już zaraz będą, i pójdzie w pietym tym złym flipperom. Skąd wyście się wzięli? Z forum bankiera?!
@mickpl: Szczerze to mi sie tez okazja trafiła. Co prawda nie taka jak Twojego kumpla ale zdecydowanie podwyższył mi sie standard mieszkania. Tez mam jacuzzi :) duży balkon, świetna kuchnie, garderobę i styl mieszkania jest nowoczesny :) Dodatkowo mieszkanie 50 m a nie jakaś klita gdzie nie mogłabym wstawić sprzętów muzycznych. tak jak mowię - nie jest to samo co u kumpla ale udało mi sie utargować cene bo babka chciała