Wpis z mikrobloga

Powie mi ktoś jak działa ten cały event?
Podobno można dostać tylko 3 z 10 ikonek, a że już porozmawiałam ze wszystkimi duszkami to punkty (trochę zależnie ode mnie, trochę nie) idą nie do tych do bym chciała. Można jakoś zastopować rozwój więzi albo zresetować duszka? Czy po wbiciu poziomu będzie zastój dopóki nie zaakceptuję następnego?
Halp, nie chcę skończyć z ikonką yasuo xD

#leagueoflegends
  • 10
  • Odpowiedz
@oppy: ikonki to co innego.

Ogólnie za event możesz zdobyć 300 tokenów tka jak w każdym evencie. Tylko tutaj masz te misje inne. Do tego jest orb (chyba za zagranie pewnej ilosci gier, kiedys dawali za 30 gier ( w poprzednich eventach)). No i nagrody masz takie jakie widzisz tam na ekranie, w każdym razie celem jest zrobienie wszystkich postaci na S, wtedy bedziesz miec 300 tokenów.

Emotki dostajesz za
  • Odpowiedz
@Budo: Dzięki za linka :)
@Shinobi7610: Tak chodziło o emotki, a napisałam ikonki xD Dzięki.
@NewBlueSky: Dzięki za info, tylko myślę, że grałam już 30 gier (nexus blitz się liczy?). I jak najszybciej zdobywać tą więź? Mam wrażenie, że to w ogóle nie idzie w górę. Zagrałam już łącznie pewnie z 50 gier, a dostałam dopiero ikonkę Teemo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@oppy: Graj tylko nexus blitz, bo tam max 20 min gierka trwa a nawet i 9min jak szybki stompik pójdzie. Ja S już miałęm wszędzie po dwóch dniach. Graj najlepiej jak umiesz i samo wpada.
  • Odpowiedz