Wpis z mikrobloga

@DESiGNER86 No nie wiem #!$%@?, może jeszcze bliskich znajomych których to się ma na fejsie? Znaczy ja rozumiem, że dla przeciętnego wykopowicza to może być szok, że ludzie mają bliskich znajomych którzy są zainteresowani tym co aktualnie jest ważne w twoim życiu no ale bez przesesady, może w ogóle po co cokolwiek udostępniać skoro twojej życie interesuje tylko ciebie nie no zajebiście xDD
twojej życie interesuje tylko ciebie


@Kriegor: A tak nie jest? Nawet jak się ze znajomymi spotykasz to takie pierdoły wysł#!$%@? tylko i wyłącznie z uprzejmości.
@Kriegor: ja rozumiem fajną fotkę ze ślubu bo to jednak przełom w życiu (ale jedną a nie cały album), fotkę że dzieciak się urodził (chociaż może jedni znajomi coś takiego udostępnili), ale regularne postowanie tego typu zdjęć? Po co? Skoro to są bliscy znajomi to przecież ich odwiedzam i mogę się z dzieciakiem pobawić na żywo, a jeżeli nie mogę bo np mieszkają daleko to przecież utrzymujemy kontakt w jakiejś formie.
@DESiGNER86 Taka argumentacja ma swoją nazwe i nie jest zbyt sensowna, podajesz skrajny przypadek ktory nie istnieje. Ktos dodaje cos na fb i #!$%@? ci do tego, wyjeb ze znajomych albo zaznacz ignorowanie i tyle.
@DESiGNER86: Teraz już wiesz po co i dla kogo wystawiają te zdjęcia.
Co gdybym ci powiedział że możesz przestać ich śledzić?
(Ja uważam ze najlepszym rozwiązaniem są kręgi z Google+, ale to teraz nie działa)