Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duncanidaho2: pewnie poszlo na czesci bo wszedzie zablokowany był. A zgloszenie kradzieży nie poszlo w gre bo ojcowi nie chcialo sie tracić tych 60 minut na odzyskanie telefonu xd
  • Odpowiedz
ile dałeś znaleźnego?


@DMiros: Nic. Znalazca zostawił w portierni, a dopiero portiernia skontaktowała się ze mną.

Jeszcze w portfelu karteczka z numerem telefonu właściciela


@DMiros: Na portfel mam inny patent. Może gupi może mondry. Mam w portfelu 3 karty, i kartkę z PINami do kart (niepodpisane). Oczywiście fałszywymi. Jakby ktoś się pokusił to może zmarnuje kilka prób ma sprawdzenie wszystkich opcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duncanidaho2: Jeszcze lepiej jak ustawisz adres konta gmail i dasz na nim jakieś proste hasło albo weryfikację SMS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Jeszcze lepiej jak ustawisz adres konta gmail i dasz na nim jakieś proste hasło albo weryfikację SMS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@tellet: Wszystkie konta mam zakładane na innym adresie. Zresztą, od kiedy nauczyłem się stosować ZAWSZE Keepasa, nie mam problemów z naprawdę mocnymi hasłami.

Dodatkowo, w przyszłości dołożę do tego klucz
  • Odpowiedz
  • 1
@duncanidaho2 miałem podobna sytuację. Zostawiłem w sklepie na ladzie. Gość znalazł o akurat było powiadomienie o mailu. Gość, napisał wiadomość i po sprawie.
  • Odpowiedz