Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: Ze dwa lata temu znalazłem Huawei jakiejś gówniary (wnioskując po zdjęciu blokady ekranu to aspirująca patusiara). Trzymałem go przez dwa dni na ładowarce, czekając aż może ktoś zadzwoni by zwrócić go właścicielce. Jedyne co to przez ten czas przychodziły to powiadomienia z Messengera pod tytułem "oddaj telefon złodzieju". Po dwóch dniach stwierdziłem, że wali mnie to i zaniosłem go do biura rzeczy znalezionych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DOgi: @TataBartusia: @agaciksa: @duncanidaho2: Przecież Android też ma funkcję alarmowych telefonów które można dodać aby z ekranu blokady można było na nie dzwonić.
Można tam też wpisać informacje medyczne.

Po ich dodaniu na ekranie blokady wybiera się połączenia alarmowe i tam to wszystko jest.
  • Odpowiedz
@m0rgi: lol nie sądzisz chyba, że przeciętna starsza osoba ogarnie, że znaleziony zablokowany telefon w sekcji połączenia alarmowego ma możliwość dzwonienia do zdefiniowanych wcześniej kontaktów z pominięciem blokady? :D

Możesz sobie korzystać z takich funkcji, ale potrzeba rozwiązania, które trafi do tych wykluczonych cyfrowo :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DOgi: To jest dla służb ratowniczych które o tym wiedzą gdyż temu służy ICE.

Dla starszej osoby to i tak niepojęte aby szukać czegoś na zablokowanym telefonie więc i wpisywanie tam czegokolwiek nie pomoże.
  • Odpowiedz