Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może bmw f800r? Nadaje się to do dalszych podróży we dwoje? Bardzo podoba mi się ten moto, aczkolwiek drugi pod uwagę to Fazer. Bardziej w dalsze trasy, aczkolwiek nie podoba mi się wizualnie.
Szukam czegoś do jazdy po mieście oraz wypadów w dalsze trasy. Jakiś półśrodek bo na dwa moto mnie nie stać ¯\(ツ)
Doradzi ktoś coś? Jak z kuframi do bmw?
#motocykle #motoryzacja #bmw #yamaha #fazer #f800r
  • 14
  • Odpowiedz
@JesMan: Szybsze przeloty po autostradach, to te dwa cylindry się męczą, szczególnie jak jest otoczony bagażami i pasażerem. Ale poza tym, fajny zgrabniutki motocykl.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JesMan: mój budżet to było 6k XD a Ty mi mówisz że 13k to mało, w sumie dwa moje byś miał (ʘʘ) a dalsze trasy to więcej jak 150-200km? Ja miałem podobne potrzeby i jakbym miał kupować to bym rozważał np. Suzuki VStrom albo Yamaha TDM. Fazer też mi się wydaje dobrym wyborem. Albo mogę mojego ci opchnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°),
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesMan: że dwa cylindry to nie jest raczej duży problem, lepiej jakby miał np. 4 no ale 2 są też ok. Nie wydaje mi się żeby tą bmw do Rzymu albo po Europie się jechało wygodnie ¯\_(ツ)_/¯ na taki wypad lepiej jakiś turystyk albo sportowy turystyk, tylko nie za duży, żeby to nie była krowa że się po mieście będziesz męczył. Ale wiadomo, ludzie i 126p zjeździli całą Europe kiedyś
  • Odpowiedz
@Mixan robiłem trasy po 300 km tempem mocno autostradowym i nic mi się nie męczyło, zapakowany i w dwie osoby.
@JesMan na trasę przydała by się szyba. Latałem dwa sezony na obudowanej bmw w wersji st, super maszyna.
  • Odpowiedz
do Rzymu chciałbym jechać? ( ͡º ͜ʖ͡º) Taki trip po Europie. To jednak te 2 cylindry nie bardzo mówicie?


@JesMan: Nie ważne ile masz cylindrów. Ważne z jaką prędkością jedziesz. A dokładniej jakie obroty ma silnik podczas jazdy. Jeden cylinder po prostu mocniej wibruje i zazwyczaj jest mniej żywotny.
  • Odpowiedz