Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zt_im: nawet nie jestem pewien czy to był arkus. Na sylwestra tam byłemwiec i pamięć może być nie ta. i z wtedy to zdjecie:D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waszak: mam alergie na atencje (a ten post jest ewidetnie atencyjny) i na nazywanie różowych atencyjnymi, nie ważne czy serio, czy z przekąsem, czy z sarkazmem, więc podziękuję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: nazywanie kogoś atencyjnym przegrywem uważając siebie w domyśle 'laską z odrobiną inteligencji' jest ewidentnie pejoratywne. Ja natomiast tą twoją inteligencję chętnie bym sprawdził w rozmowie. Od czego uciekasz z tytułu szufladkowania ludzi przez alergię na atencję. Rozważna inteligentnie osoba by temat olała - ciebie natomiast coś zabolało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: o jeszcze mi się rzuciła piękna hipokryzja. Piszesz, że masz alergię na nazywanie różowych pasków atencyjnymi. Nawet dla żartu. Powiedziała to osoba, która taguje swój wpis #atencyjnyrozowypasek idź lepiej głaskać tego kota na którego żebrzesz pieniądze w internecie. Piękne podwójne standardy. Żyj tam jakoś Pani feministko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gacrux: jeżeli dodam zdjęcie na rynku w Krakowie to napiszesz, że na co dzień śpię w spiworze na deptaku? K*rwa ty serio taki ulomny jesteś? Przedstaw mi swój sposób dedukcji. Jak doszedłes do tego, że rzekomo mieszkam obecnie w akademiku:) polibudę skończyłem niżej jest wssp w Lublinie. Fakt - ucieta nazwa na zdjeciu. Ale i tak jestes kretynem. Trochę mi Ciebie szkoda:(((
  • Odpowiedz
@waszak: k---a, dostajesz rzetelne porady w jaki sposób nie robić zdjęć żeby być atrakcyjnym dla loch, a jeszcze się prujesz. Mówie ci jak locha myśli, a jeszcze się stawiasz, że zdjęcie na tle meblościanki jest ok.
Sam napisałeś, że mieszkasz w akademiku i pytasz jak doszedłem do tego jak że tam mieszkasz. Ty serio taki ułomny jesteś?
Musisz zrozumieć, że mi nie zależy czy lochy na tinderze cokolwiek wyrywasz czy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gacrux: hahahahaha nieumiejacy powstrzymać emocji anonimek będzie mi rady dawał. Meblościanka dziala bo 99+ par w około tydzień. Idź już stąd kretynie:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: nie spodziewałem się, że złapiesz prostą kwestię. Sprzeciwiasz się czemuś, wręcz nadając temu emocjonalny wydźwięk aby jak się okazuje - użyć tego wcześniej w temacie zbiórki na kota. To zaprzeczenie sobie i materializm oraz cynizm w dążeniu do celu. Skończ na siłę odpisywać bo się osmieszasz. Te rzekome kilka osob wypowiadające sie na moj temat to ty i kolega gacrux. Ten to pobił wszystko - z nikad wziął kwestię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waszak: po pierwsze d--a ewidetnie boli, że coś tam nazbierałam, po drugie możesz sobie atakować zrzutkę do woli, wstyd to kraść, ja sobie nie mam nic do zarzucenia, ktoś chciał wpłacać to wpłacał, a zarzut o kieszonkowym jest żałosny biorąc pod uwagę fakt, że dokumentacja weterynaryjna jest również zamieszczona. Poza tym cóż sama o sobie mogę mówić, że jestem atencyjna, ba jestem! Ale określanie tym mianem ogółu różowych i sterotypowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: retorykę jak kolega gacrux.
'czemu musisz szukać na tinderze, a jakoś normalni ludzie sobie bez niego radzą' - lubię się odstresować po 3letnim zwiazku mając nadzieję, że nie natrafię tam na twój profil.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waszak: profilu tam nie mam i nigdy nie miałam, o byciu lesbijką też mi nic nie wiadomo, mam zawołać swojego niebieskiego paska na dowód? Co ma feminzm do kota? Życzę powodzenia w szukaniu z takim charakterem, wszystkich jak widać ujmujesz swoją czarującą osobowością :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kundzia999: ujmuję tylko agresorow nazywajacych mnie atencyjnym przegrywem i uważających się za mądrzejszych. Milczenie to niepisana zgoda na przyjmowanie pierdół od jednostek zupełnie nieadekwatnych w temacie 'dyskusji'.
  • Odpowiedz