Wpis z mikrobloga

Ktoś planuje przesiadkę z Pixel 3a na 4a? Posiadam od kilku miesięcy 3a i jestem mega zadowolony. Kupiony w Niemczech za 1200zl to juz w ogóle bajka. No i tak patrzę na różnice w 4a który wyjdzie lada dzień, ktoś coś?

#pixel #googlepixel #google #smartfon #telefony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mjeziersky: No chyba nie. Bardzo jestem zadowolony z modelu 3a, czytam specyfikację i porównuje z nadchodzącym modelem czy jest sens przesiadki i czy wykorzystam ewentualny potencjał nowego modelu. Gdzie tu widzisz zjawisko konsumpcjonizmu?
  • Odpowiedz
@bred_one: Brak ramek (w koncu), glowny aparat z Pixela 4, niezly SoC i kompaktowe wymiary. Jak rzeczywiscie bedzie kosztowal < 2k. to sprzeda sie dobrze.

Edit: No i przedewszystkim UFS 2.1 , z tego co sie orientuje 3a byl na eMMC.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bred_one: nie no bardziej chodziło mi o to że napisałeś że jesteś zadowolony z obecnego telefonu a cię kusi na kolejny żeby zobaczyć jakiś improvement 10% wydając kasę w środku pandemii.

W sensie kupuj jak Cię stać no bo trzeba się wynagradzać za robotę i takie rzeczy osobiście mnie też bardzo cieszą, ale ja od pewnego momentu zmieniłem nastawienie gdyż wg mnie zmiana telefonu co rok jest bezsensowna i siedzę
  • Odpowiedz
@k3lt: jesteś pewny że w realnym użytkowaniu te usf 2.1 będzie miało tak duży wpływ by dopłacić do 4 ? imo widziałem gdzieś porównanie 3a z 3 lub 4 nie pamietam, i np usługa Wyszukiwania głosowego działala odziwo szybciej na 3a. co do socu nie wiadomo bateria będzie ciut mniejsza a ekran ciut większy procek to samo ciut większy. także róznie może być.
  • Odpowiedz