Wpis z mikrobloga

Hummerem H1 6.2 V8


@Trusky92: on nie ma hemi tylko jakiegoś diesela z detroit jak dobrze pamiętam
i nigdzie nie napisałem że hemi mało palą
tylko że w normalnej jeździe palą mniej
@Maou: Nie, tamten motor był zajechany, a znajomy lubi mieć "maks". Teraz przerzucił się na helikopter i nawet nie wsiada do czołgu czy H1, ja cudzymi sprzętami jeżdżę jak jajkiem, bo mnie na takie rzeczy nie stać, a i tak sporo nam #!$%@?ł...
@Trusky92: No to średnio się nadaje ten hummer do poparcia twoich wniosków
Hemi Pali dużo jak dajesz w czajnik(albo go przerobisz) a pali mniej jak nie szalejesz
i tyle
@Maou: To chociażby E500 zmarłego już teścia, jeździł bardzo spokojnie, nigdy nie był narwany bo od młodych lat miał mocne tematy, 13litrów niewyjęte w mieście, a on nie przekroczył nigdy prędkości jak z nim jechałem. Mój kuzyn ma CLA 35 AMG 2.0 i dokładnie taką moc jak w wyżej wspomnianej 500, po mieście na spokojnie 8l, wariacje na sportowym trybie 12-13, trasa 80km w jedną stronę 6.8 przy 100-110km/h.
@golf3cabrio: Sam szukasz vw foxa a teraz prujesz się o turbo w silnikach to czemu nie szukasz seicento 0,9. Będziesz miał super wydajne, małe autko bez turbiny którego przyspieszenie zmierzysz kalendarzem.
Ważne jednak, że za argumentami @MikiGRU przejedziesz tym milion kilometrów.

Ja jednak pozostanę za nowoczesnym kompaktem który bez problemu zrobi te 300k których ja już nim na pewno nie zrobię gdyż wcześniej go sprzedam a rynek wtórny to będzie maks
Pobierz
źródło: comment_1595961036Hw6J70ACeUJEMc9lySIh75.jpg
@golf3cabrio: Nie trzeba było nic szukać a już po nicku widać fana marki dla ludu który ma dziwne wyobrażenie o autach dla biedoty w których na co dzień się obraca i tłumaczy sobie dlaczego coś mu nie jedzie ale przynajmniej nie ma turbo.
@Rabusek

np. nowa mazda. Tyle, że pomimo 122km to ledwo jedzie xD żeby mieć trochę mocy trzeba dołożyć do silnika 180km/


Nie. Nowa mazda nie ma silnika 122km.

Po drugie. Ile chcesz mocy w miejskim aucie? Porównaj cenowo i zaraz się okaże że mocowo mazda nie odstaje. Najpierw się oczytaj, a potem sobie pisz.
Nie. Nowa mazda nie ma silnika 122km.


@Crosshairs: Racja, ale te z 2019 wszystkie były 122KM. Dopiero od tego roku wszystkie sprzedawane są jako 150KM (to ten sam silnik, tylko inna mapa)

Po drugie. Ile chcesz mocy w miejskim aucie?


@Crosshairs: no nie wiem, tyle żeby na trasie móc wyprzedzić. Bez bicia przyznaje się, że wolnossące 122km to JEST za mało. 150 może nie, nie jeździłem. Moje 180KM jest akurat
@Przepoczwarzenie: Bo jeszcze jest coś takiego jak normy? Na przykład wszystkie nowe auta MUSZA mieć teraz system ecall, nie wiem czy auto hamowanie tez nie jest wymagane. Po prostu nie dostaniesz bez tego homologacji.
50 KM z litra XDDDDD


@multikonto69: Który z tych silników ma 50KM z litra?
Uważasz, że kierowcy dodge challengera v8 mają kompleksy, bo z jednego litra jest mniej mocy niż w np. w 1.0 ecoboost?


Myślisz, że posiadacze Mustanga z V8 5.0 zazdroszczą posiadaczom Mustangów R4 2.3 ecoboost, bo ecoboost ma więcej mocy z litra?

W każdym razie, raczej dość oczywiste jest, że silnik bez turbo, będzie miał mniejszą moc niż