Wpis z mikrobloga

Kurde trochę głupie pytanie, ale mnie męczy. Od rana na Mirko widzę różne wpisy pod tagiem #gielda w których przewija się spółka PCC Exol. O co chodzi? Co się stało? "Czternastka" upadła i sobie [...] rozbiła? Kasy dużo zainwestowali w drugi ciąg technologiczny i pomimo, że wygląda, że już instalacja ukończona to szybko nie ruszą, szczególnie, że cały ten odział PCC ma problemy kadrowe.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Tytyka nie znam się na giełdzie, a zapytałem bo pracuje w PCC w tym samym w którym jest właśnie Exol tyle, że w "głównym". Czternastka to stare określenie tego wydziału używane do lat 90tych, przed prywatyzacją i zakupem firmy przez PCC. Wydział na którym pracuje znajduje się dokładnie na przeciwko Exola i od około 2 lat ruszyła duża inwestycja, tz stawiają drugi ciąg technologiczny, nową bazę magazynową etc. Ciężkie miliony złotych
  • Odpowiedz
@Barneyeos: sam exola nie mam ani innego PCC, ale oni produkują środki czystości albo coś podobnego, a to w dobie korona wirusa jest na topie. Większość spółek co produkuje takie środki rośnie, często niewspółmiernie do tego co są w stanie osiągnąć.
Jeśli akurat dana branża jest na topie to nieważne czy spółka jest dobra, zła, średnia, najlepsza, najgorsza to te najlepsze ciągną za sobą te najsłabsze. Nieważne jest wtedy otoczenie
  • Odpowiedz