Wpis z mikrobloga

Ej, pewnie polecą słowa mocne w moją stronę, ale przyjmuję to na c---i.

Po 6 miesiącach związku (na 18ste urodziny) zrobiłam sobie tatuaż z imieniem i datą początku związku z #niebieskipasek - Mireczek. Polała się wtedy na mnie fala hejtu, że głupia i w ogóle, bo każdy myślał, że miłość zaślepiła, a jak Mireczek zerwie to będzie płacz.
Skąd pomysł na ten tatuaż? Mireczek dobre serce pomógł mi w najgorszym momemcie mojego życia ( #rozowepaski nie zawsze mają bajkę ) i w ramach wdzięczności, a zarazem jako moja obietnica miłości poszłam i to zrobiłam - na żebrach (nie tą pato-czcionką tylko elegancką i ładnie zaprojektowany - gościu, który robił tatuaż chyba myślał, że dziecko urodziłam xD ). Nie żałuję ani trochę, choć niektórzy twierdzą, że to błąd, mimo, że jestem z moim niebieskim w szczęśliwym związku prawie 3 lata - żyjemy już jak małżeństwo i nadal się sobą cieszymy.

To chyba tyle z mojej strony - musiałam się "pochwalić".
To nie bait, a pokazać się wstydzę, bo na żebrach jednak.
#rozowepaski #niebieskiepaski #gownowpis #atencyjnyrozowypasek
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@twoi_oyciec Robiąc tatuaż wychodzisz z założenia, że ma mieć on dla Ciebie znaczenie. Mając naście lat chciałam mieć tatuaż różę z czaszką, a dziś w życiu bym sobie takiego nie zrobiła. Tatuaże muszą być przemyślane, a ja postanowiłam wykonać taki, gdyż za każdym razem, gdy na niego patrzę pamiętam, gdzie byłam zanim poznałam nienieskiego i gdzie doszłam dziś. Przeżyłam wiele, popełniłam wiele błędów i myślałam, że nigdy nic nie osiągnę, jednak
  • Odpowiedz
  • 0
@twoi_oyciec Wiesz może i byłabym wściekła, jednak kiedy zaczynasz poważny związek po przejściach i nie masz pustki w głowie to nie zakładasz, że będzie koniec.
Jeśli będę normalną różową to nie widzę powodów do rozpadu związku :)
  • Odpowiedz
@czarny_minion: nigdy nie zrozumiem przypisywania symboliki do tatuaży, nadawanie przyziemnym rzeczom celów wyższych, ze niby to ma głębsze dno. Takie troche „a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał” ¯\_(ツ)_/¯ po prostu istnieją ludzie, którzy myślą realistycznie i Cię skrytykowali
  • Odpowiedz
@czarny_minion: imho totalna głupota, był taki, który mi bardzo pomógł, miało być na zawsze po 3,5 roku się skończyło, a przeszło mi przez myśl zrobienie tego co ty. Teraz byłabym z c-----y tatuażem, ze wspomnienie c-------o człowieka.
  • Odpowiedz