Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem @marekkwl Hej, cieżki przypadek z odplywem liniowym a w zasadzie połączeniem z pozostała podłogą, jedna wneka rózni się od drugiej o 2 cm (mozną by je wyrownac) ale szybe nie da się zamontowac na krawędzi sciany bo tam jest płyta i płytka wic minimum 3 cm od krawędzi (tam sie zaczyna profil ua), pytanie w która opcje iśc, wpuszczac płaską podłogę do sekcji mokrej, wtedy będzie uskok ale spadek bedzie równy, czy zrobić el-ke i spadek wzdluż szyby ?
KrowkaAtomowka - #remontujzwykopem @marekkwl Hej, cieżki przypadek z odplywem liniowy...

źródło: comment_1595793192joZ8jtALYVy70CQw1bFm5e.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marekkwl: mam te maly kliniki na innych fotkach to widac, one pozwalaja mi korygowac roznice rzedy ulamkow milimetrow :) krzyzykow nie uzywam w ogole, lece wszystko na tym systemie do poziomowania, to ma 1.5 mm, na tym zdjeciu widac ze wkladam juz oderwane klipsy.
  • Odpowiedz
  • 0
@marekkwl dzisiaj mnie pot zlał jak zrozumiałem że cała płytka nie zachodzi nad okno. W projekcie też tak faktycznie było.

Z jednej strony można było obniżyć wszystko o 3 kolejne 3 cm w dół z drugiej strony na dole jest taka ładna listwa i straciła by swój urok.

Zatem wyobraź sobie jak srałem jak robilem dolna i górna elkę. Dolna jeszcze spoko ale górna? I ona se zeszlifowane pod kątem 45 stopni pod obróbki szpalet.
KrowkaAtomowka - @marekkwl dzisiaj mnie pot zlał jak zrozumiałem że cała płytka nie z...

źródło: comment_1597432505DU4MvXNhtpbN82y3LqFC21.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: zazwyczaj robi sie tak jak ida plytki, czyli w twoim przypadku 3 sztuki. Ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby to zmienic. Moze uda ci sie dopasowac kolorystycznie cos. Powiem ci ze zaczyna fajnie wygladac ta lazienka. Szacun ze ja sam robisz. A z elkami to nieraz ciekawe wycinki wychodza. Nieraz sie uda wyciac ksztalt a przy szlifie sie wyszczerbi i trzeba od nowa robic. Najwazniejsze jest opaniwanie i
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: a ten sufit co byl problem z pekaniem to przez to ze zostala zeszlifowana flizelina. Wszystkie polaczenia zostaly zeszlifowane, gladz z miedzy plyt wydlubana, wszystko odpylone, zagruntowane, i zrobione jak pisalem q1 na uniflocie i tasmie kurt. potem q2 i q3 tym atlasem , grunt po calosci, a potem na to wszystko poszla 2 razy gladz knauf finish i teraz jest igielka. Ale to bylo baaardzo duzo pracy, i
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: a i jeszcze jedna dam Ci rade chociaz pewnie to znasz jesli uzywasz lasera ( co wedlug mnie jest wrecz niezbedne przy robieniu takiej lazienki (wiem ze kiedys sobie radzili bez niego ) ale dzieki niemu mozna wszystko lepiej zrobic, to polecam Ci bardzo kupic sobie akumulatory i ladowarke do nich.
  • Odpowiedz
  • 0
@marekkwl jeden z chyba najtrudniejszych kawalkow.

Swoją drogą trochę się wkurzylem dzisiaj zamówiłem na allegro parę dni temu nowa tarcze zielona super pro. Czyli taka jaka mi dali w zestawie z Maszyna dobrze mi się nią pracuje. Koszt 140 zł. Założyłem i Piła się zatrzymuje co 3 cm cięcia. Tarcza mega do d--y. Wykonałem dwa cięcia na lewej stronie i prawej i to samo. Masakra. Będę reklamował.
KrowkaAtomowka - @marekkwl jeden z chyba najtrudniejszych kawalkow.

Swoją drogą troc...

źródło: comment_1597514460SjJUrGjoCpofeKswkUyutV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@marekkwl: i mam do Ciebie takie jedno wazne pytanie po co silikon w naroznikach ? u mnie i tak jest folia w plynie praktycznie pod sam sufit. Ja silikon tam chyba tylko przy odplywie liniowym i pod rozetkami od kranu we wnece prysznicowej oraz przy zlewie
  • Odpowiedz