Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem @marekkwl Hej, cieżki przypadek z odplywem liniowym a w zasadzie połączeniem z pozostała podłogą, jedna wneka rózni się od drugiej o 2 cm (mozną by je wyrownac) ale szybe nie da się zamontowac na krawędzi sciany bo tam jest płyta i płytka wic minimum 3 cm od krawędzi (tam sie zaczyna profil ua), pytanie w która opcje iśc, wpuszczac płaską podłogę do sekcji mokrej, wtedy będzie uskok ale spadek bedzie równy, czy zrobić el-ke i spadek wzdluż szyby ?
KrowkaAtomowka - #remontujzwykopem @marekkwl Hej, cieżki przypadek z odplywem liniowy...

źródło: comment_1595793192joZ8jtALYVy70CQw1bFm5e.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: ja niewiem jak ty to zrobiles ze ci to wszystko popekalo. Moze zle wtopiona fizelina byla albo ja zeszlifowales. Widzialem na grupie jaka burze wywolal twoj post. Przyjmij poprawke na to co pisza bo jeszcze niedawno gta byla dla nich najlepsza a teraz juz nie. Chwala to czym aktualnie handluja.
  • Odpowiedz
  • 0
@marekkwl nom ok 230 komentarzy, nie popękało wszystko tylko 4 połączenia i po tym zdecydowalem się wymienic na uniflota, jak uniflot też popęka to się przyznam że to nie wina GTA tylko coś innego. A ten post już usunąłem. Ale powiem Ci ze serce pęka.
  • Odpowiedz
@marekkwl: Hej Marku, dzisiaj juz jestem po q1 w tych wszystkich polaczeniach ktore wymieniam , tym razem zamiast flizeliny plus atlas gta uzywam tasmy knauf kurt (kazdy pasek zwilzam woda przed wtopieniem plus uniflot) dla mnie pancerne polaczenie, zobaczymy , jesli popeka napisze posta na grupie ze to nie wina gladzi atlas tylko ja popelnilem blad w konstrukcji np za duza powierzchnia na pojedyczny ruszt.

Pojutrze skoncze tez hydroizlacje na materilaach knauf hydroflex.

Mam do Ciebie pytania o moze jakies wazne zasady reguly przy ukladaniu plytek w lazience.
Np ostatnio mi powiedziales ze zaczynymy od najnizszego punkut , w sumie bym nie pomyslal. tak to jest jak sie nie
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: ja ukladam plytki na całej scianie, zaczynajac od drugiej plytki. Potem kolejna sciana. Potem podloga a na koncu pasek przypodlogowy. Zawsze warto zrobic sciane "na raz" bo nieraz trzeba korygowac fugi klinami z jak ci klej zwiaze to juz tego nie zrobisz. A plytki rozne maja wymiary. Warto sobie wszystko rozmierzyc przed ukladaniem, zeby nie bylo malych docinek na bokach, na stelazu, oknie i przy suficie. U ciebie jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@marekkwl w sumie myślalem ze takie profilowe się nie zejdą ale sprawdziłem i schodzą dzięki ale czym byś wyszlifować już takie ucięte jak na zdjęciu? Albo czym szlifujesz płytkę po cięciu pod kątem 45 jak Ci odprysnie? Mam pada 50 i 100 i tylko jeszcze bardziej szczerbia
  • Odpowiedz