Wpis z mikrobloga

@kasztanozord Bez kitu. Nie jestem fanem starych Mustangów, ale podoba mi się 6 gen, bo to ładne, dobrze wycenione 2-drzwiowe coupe. Niestety ten ból dupy januszy dostajesz z nim w pakiecie. A to, że Cię nie stać na prawdziwe sportowe auto. A to, że masz kompleksy, bo pozujesz na dzianego. A to, że prawdziwy Mustang to tylko z widlakiem a nie jakieś EcoBoosty - jakby mnie obchodziło co to jest #!$%@? "prawdziwy
@WykopekNaPolEtatu: ludzie sobie nie zdają sprawę ze zakup auta za 200 albo 300k i jego utrzymywanie to spory wydatek.

Dla przykładu ceramika (5000) plus detailing raz na jakiś czas (np 5x 700 zł w krk), czyli taka podstawa jak masz porsche, to cena tego co ubezpiecznie i serwis przez cały okres użytkowania takiej kia.
@wjtk123:

Przejeżdżające Lamborghini, czy Ferrari to dla normalnego człowieka abstrakcja z innego świata. Przejeżdżający Mustang to piękne, mocne auto, które kiedyś być może będzie można sobie kupić. Ludzie zawsze będą bardziej zainteresowani przedmiotem który jest/będzie w ich zasięgu.


Co? Nie rób #!$%@? z logiki proszę cie xD zainteresowanie o którym piszesz może się tyczyć oglądania samochód w internecie i tutaj całkowicie się zgadzam bo szkoda mi czasu przeglądać Ferrari albo lambo
@yuio bez 0rzesady,jak ktoś kupuje kie za te 100k to też może chce wziąć ceramikę, żeby ładnie wyglądała. I nie mówię tu o stingerze tylko jakimś tańszym autku. Po co robić detailing 5 razy w roku? Chyba że chodzi Ci o mycie itp?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie xD smieszy mnie potrzeba tworzenia postow plujacych na ludzi jezdzacych samochodami ktore im sie podobaja i ich na nie stac xD

@kasztanozord: ale dziwnym trafem zapiekło cie dopiero przy tym poście, a nie kilku poprzednich w tym temacie.
@kasztanozord: Tutaj trochę racji jest. Mustang już nie robi żadnego wrażenia. Tych aut jest prawdziwy wysyp ostatnio w Polsce

PS
Camaro o wiele lepsze. Oglądałem obie recenzje i Camaro wypada nieporónywalnie lepiej w środku. Mustang ma plastikowe wnętrze :D