Wpis z mikrobloga

@LubieSzaszylkiZLublina: btw. skąd wiem co do nas trafia, regularnie latam do USA na wakacje gdzie dwa moje znajome mirki to takie janusze handlarze akurat oboje polacy i prowadzą komisy samochodowe, z powodu ich pochodzenia poziom cebuli jest taki sam jak w komisach u nas, same przekręty i okradanie klienta
  • Odpowiedz
a wy dalej latajcie na zloty i najt drajwy swoimi e36 w gazie

@kasztanozord: Przecież ten samochód powoli staje się takim dresiarskim e36 w coupe i kwestia czasu, jak i do niego zaczną dawać gaz. Zresztą już takie egzemplarze jeżdżą.
  • Odpowiedz
@kasztanozord fakt, ze troche tam przesadzali, bo wrzucali nowa S klase czy nowego land rovera ale co do mustanga to prawda, kazdy moze go miec...

Ale to wciaz moje ulubiobe auto i tez sobie kupie, w dupie mam, ze juz polowa ludzi tym jezdzi :9
  • Odpowiedz
Jak tam plastikowe wnętrze i feeling bycia bogatym w samochodzie za 30k?


@niochland:
Ostatnio se patrzyłem na ceny Mustanga i się #!$%@? trochę zdziwiłem, że beka i heheszki, bo nówka kosztuje 150-200k, czyli samochód dla klasy średniej. A na Wykopie bekowy samochód dla biedoty xD. Gdzie ty Mustanga za 30k kupisz? Wezmę od razu kilkadziesiąt.
  • Odpowiedz
@niochland daj mi Mustanga My17 za 30k biorę xD
Dla Polaków niestety mustang za 200k to jest bogactwo. Przypominam, że mediana zarobków 2900zl. Nawet na ratę leasingową ciężko.
  • Odpowiedz
@Flypho: Możesz kupić rozbite i zrobić za około 60 wyjdzie jakieś ze słabym silnikiem. Ewentualnie odkupić coś co było takim ulepem kilka lat i ktoś sprzedaje, wyjdzie nieco taniej.
  • Odpowiedz
@kasztanozord: piękny ból dupy, tak się składa, że mustang V generacji przed liftem to najpiękniejsze auto zaraz po mustangu I generacji. Nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania ale wszyscy się na nie gapią, non stop zagadują, nie ma.wizyty na stacji benzynowej bez zaczepki i pytań o auto. Więc jednak zdanie większości jest odmienne. A w ogóle dawanie #!$%@? o to czym.kto jeździ to oznaka niesamowitych kompleksow
  • Odpowiedz
@kasztanozord: Serio chciałbym zobaczyć czym jeżdżą ludzie udzielający się w takich wątkach ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja już się nauczyłem, że polactwo i januszostwo siedzi w większości z nas niezależnie od wieku. Mieszkając w Anglii widziałem, że ludzie mają w dupie jak kto się ubiera i z jakiego telefonu korzysta. Na Wykopie i w życiu spotkałem masę osób, które miały do mnie wąty dlatego, że korzystam
  • Odpowiedz