Wpis z mikrobloga

@kasztanozord ale to prawda. #!$%@? grat w którym każdy czuje się jakby grał w szybkich i wściekłych. Plastikowe gówno które na deszczu nie jedzie. Oczywiście mowię o pierwszych modelach które dziś kupisz za 20k na olx.
  • Odpowiedz
  • 357
@niochland nie xD smieszy mnie potrzeba tworzenia postow plujacych na ludzi jezdzacych samochodami ktore im sie podobaja i ich na nie stac xD a wy dalej latajcie na zloty i najt drajwy swoimi e36 w gazie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@kasztanozord: akurat dzisiaj siedziałem u teściowej w bloku. Słyszę - dziki ryk silnika. Myślę, że coś fajnego jedzie, ale sądząc po dźwięku to już dawno pojechało.
Wyglądam, a tam limonowy mustang, którego wcześniej widziałem na miejscu parkingowym, przejechał 10 metrów. Więcej hałasuje niż jeździ.
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: taa tylko segregacja aukcji z salvage title rozpoczyna się już w USA i te które tam trafiy bo ktoś zarysował albo rozwalił felgi na krawężniku nigdy nie opuszczają terytorium Stanów, do nas trafiają same odwinięte ze słupów i utopione w Austin albo po Katrinie
  • Odpowiedz
Mhm nie wiem czy mogę się wypowiedzieć jeżdżąc alfą która poprostu ma taka cenę jaka ma i gdyby była droższa to dałbym za nią więcej :| ale wydaje mi się ze typowy Mateush w audi a6 z 2005r z podróbka diesla na ręce
  • Odpowiedz
@kasztanozord tak sobie tłumacz, ja sobie kompleksów nie lecze autem z dużym silnikiem o mobilności taczki. Nie tak dawno do ojca do warsztatu przyjechał taki leszczyk, w pierwszym mustangu i tak amory #!$%@?, tarcze z rantem, wycieki z dyfra,ale nie ,on chce sobie wydech przelotowy zrobić, czyli wytnij wszystko i zostaw tylko końcowy wydech z końcówką (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kasztanozord: szczerze? Wolę plastik w środku oraz mocny silnik niż jakaś niemiecką markę która kosztuje krocie bo wrzucili tam masę gadżetów z których połowy nie używam i do tego liczenie sobie podwójnej ceny za S czy M w nazwie.
Wiem co mówię, sam mam Audi
  • Odpowiedz