Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#lodz #kebab #pizzaportal #glovo

Siema Miruny i Mirunki... Chciałem zamówić sobie kebsa z feniks kebab z Przybyszewskiego, zawsze sobie od nich zamawiałem bo dobre i szybko.. Ale dzisiaj mnie przerosło ich podsumowanie w pizza portal otóż.. Trochę na dworzu pokropiło, zachmurzyło się a Ci mi dodali 2.50 za to że dostawca ma zła pogode.. Mieliście takie coś? XD
PodwozieByloZle - #lodz #kebab #pizzaportal #glovo 

Siema Miruny i Mirunki... Chciał...

źródło: comment_1595783702hNi4RC41Hwst1kdLDa1HYb.jpg

Pobierz
  • 19
@PodwozieByloZle: #glovo to największy ostatnio rak. Za 8 ziko za dostawę i jeszcze za robienie klientów w ch*ja wolałbym swoją furmanką zajechać osobiście po tego kebsa.

Myślisz że firma dba o to że kierowca moknie jeśli musi kawałek dojść? Oj tu się grubo mylisz. Oni mają na niego położone czy zmoknie czy nie. Mają pretekst aby podnieść cenę - się nawet nie zdziwię jak ich system jest oparty na mapach burzowych
To 2.5 to kurierzy na oczy nie widzą,glovo to nalicza dla siebie,a kurier musi się upominać o bonus za złą pogodę na czacie w trakcie zamówienia jeżeli pada deszcz,do tego taka prośba musi być ponawiana co godzinę.nie wspomnę już o robieniu zdjęcia aktualnej pogody jaki potwierdzenie.