Wpis z mikrobloga

@biabel Dostaniesz fałszywe potwierdzenie przelewu i tyle. Stary numer, poszukiwacze okazji na jutubie o tym nagrali jakiś czas temu. Nie wskaże ci który filmik ale poszukaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biabel: OPie poproś o dane do wysyłki, spreparujemy list przewozowy (poczta czy czym tam chce, dpd) i wyślemy mu fejkowe potwierdzenie niech się cieszy jak debil xD Ewentualnie mogę wysłać na tamten adres zgniłe jajko szczelnie zamknięte jeśli wysyłka nie będzie droga xD
  • Odpowiedz
@biabel: Pociągnij to dalej i pisz jak to się rozwija na wykopie. Oczywiście nic nie wysyłaj zanim faktycznie nie dostaniesz tych pieniędzy, nawet jakby potwierdzenie przelewu wysyłał. Działaj dalej i pisz tutaj co się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biabel: podrabianie oficjalnych dokumentów bankowych jest karalne, i za to jest prokurator, mozesz o tym panu z olx poinformować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biabel ustal najpierw jaki kurier i jakie ubezpieczenie paczki. Zeby nie bylo walka ze zaplacil 150zl za wysylke najlepszym kurierem a ona zaginela i wina twoja.

Walek na pewno bo w uk takie zegarki sa tansze i przesylka dojdzie w 2 dni
  • Odpowiedz
@biabel podrabiane potwierdzenia, wyłudzanie danych, przelewu nigdy nie zobaczysz. Nawet nie gadaj z takimi ludźmi. Mi co chwila ktoś oferował wyższe stawki i wysyłkę do Niemiec, UK itd. - jak handlowałem więcej na allegro i olx
  • Odpowiedz
@biabel: mój kumpel tak telefon stracił.
Koleś bez targowania wziął. mówi że opłaci wysyłkę do anglii
Mija tydzień typ pisze ma Pan już hajs ?
Ty odpisujesz jak to nie ?
A on odpisuje, to ja Panu wyśle może potwierdzenie na maila, bo zależy mi na czasie.
Ty mówisz okej
Patrzysz na potwierdzenie, wyslasz
A okazuje się potwierdzenie przerobione w fotoszopie
  • Odpowiedz
@biabel: Takie dzbany chca Paypalem wysylac aby moc cofnac pieniadze. Wysylaja fejkowe potwierdzenie ze poszlo. Chce ci placic 200 zl wiecej to juz bym sie zastanowil, ze cos nie tak.

Ci co polecaja aby sprzedawac - yebac was.
  • Odpowiedz