Wpis z mikrobloga

@biabel: do mnie pisali po angielsku i po polsku. Chlop mi wyslal niby potwierdzenie z Lloyds Bank. To se patrze i są dwa imiona Szymon oraz Charles. So Im asking whats your name bro. On do mnie Charles,a ja do niego to kto to K*RWA jest Szymon? xD Numer usunięty...xD Wierze ze dzbany i tak sie zlapia
@biabel: dostaniesz potwierdznie przelewu i jak napiszesz ze nie wyslesz dopoki nie dostaniesz prawdziwej kasy, to powie ze idzie na policje xd przerabiałem dokladnie to samo
@biabel: Haha. Napisz, że towar wysłany i wołaj jak będzie pisał, że nic nie doszło.

Edit 1. Sorry teraz przeczytałem wiadomość z maila. Kasa przejdzie dopiero jak towar dotrze i zostanie sprawdzony i potwierdzony.
@biabel: jak to sie zakonczylo w Twoim przypadku? do mnie wlasnie zagadal na whatsap koles z numeru +44 ze chce kupic mojego chromebooka ktorego wystawiam na olx, poprawna angielszczyzna itp, dal swojego maila zeby mailem wysalc mu dane bankowe, podalem revoluta i napisalem ze wysylam tylko w momencie gdy przelew zostanie zaksiegowany. Zastanawiam sie czy/gdzie tu przekret?