Wpis z mikrobloga

Też macie bekę z tych typów co muszą robic #kontrolanadgarstkow bo myśleli, że bedą dostawać komplementy za fajny zegarek ale tak naprawdę każdy ma ich w dupie i muszą sobie wzajemnie marszczyć freda jakiego to oni nie mają zegarka? XD

Podobnie z #perfumy, są za brzydcy żeby ktoś ich perfumy skomplementował na żywo, więc próbują być atencyjną #!$%@?ą na mirko pod pretekstem "CO TAM DZISIAJ NOSICIE HEHE JA TO JAKIEŚ W #!$%@? NISZOWE PERFUMY KTÓRE JEBIĄ STARYM DZIADKIEM I MOCZEM ALE PRZYNAJMNIEJ SĄ UNIKALNE HEHE BŁAGAM DAJCIE MI KOMPLEMENT"
  • 24
@Dalamar zacząłem obserwować ten # zaledwie kilka dni temu, wrzuciłem coś od siebie, aczkolwiek nie uważam tego za "wzajemne marszczenie freda". Osobiście bez zegarka czuję się dokładnie tak samo jak Ty czułbyś się bez telefonu w kieszeni, a mam ich zaledwie kilka. Wymiana zdjęć zegarków jest dla kogoś takiego jak ja przydatna choćby po to, żeby mieć jako takie pojęcie o różnych modelach i ich realnym wyglądzie, tak właściwie nie różni się
@Dalamar: Ja #!$%@?. Istnieją ludzie którzy mają jakieś hobby, wypadałoby to zaakceptować.

Jedni składają se klocki LEGO #lego inni hodują papryczki czy inne rośliny #chilihead inni jeszcze se hodują drożdżaki w słoiku żeby potem zrobić chleb #bojowkapiekarska . I każda z tych grupek ma to do siebie że jak ktoś coś zrobi to się tym lubi pochwalić.

Tak samo jest na grupkach ludzi którzy lubią perfumy i zegarki. Ich to między
@WH40K: Czy kupowanie znaczków pocztowych, starych monet, klocków LEGO, samochodów czy czegokolwiek innego to hobby?

To nie tylko kupowanie, ale interesowanie się cała dziedziną jaką jest zegarmistrzostwo, śledzenie nowinek, niektórzy nawet coś sami grzebią przy swoich zegarkach.

Nie widzę w tym hobby nic gorszego niż w np. numizmatyce albo kolekcjonowaniu klasyków.
@Dalamar:

Lis pewien, łgarz i filut, wychudły, zgłodniały,

Zobaczył winogrona, rosnące wysoko.

Owoc, przejrzystą okryty powłoką,

Zdał się Lisowi dojrzały;

Więc rad z uczty, wytężył swoją chudą postać,

Skoczył, sięgnął, lecz nie mógł do jagód się dostać.

Wprędce przeto zaniechał daremnych podskoków,

I rzekł: «Kwaśne, zielone, dobre dla żarłoków.»
@Dalamar: zarzuteczka 2/10, morda pewnie 1/10 i IQ 100 a do tego wielka frustracja i cynizm.
Tekst pisany o 3 w nocy, czyli ktoś bez życia i obowiązków albo z problemami ze snem. Może to początki choroby psychicznej wynikającej z niskiego poczucia własnej wartości, braku zrozumienia i akceptacji oraz tego, że nie wierzy się, że jest się wystarczającym.
Takie teksty, nawet jeżeli to tylko trollpost, tylko pogarszają Twoja sytuację. To nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dalamar: ta kontrola nadgarstków to banda matołów, wrzuci sobie cielę zdjęcie tego zegarka i potem cały dzień przebiera nogami w podnieceniu oczekując, aż ktoś się nim zainteresuje i zada na jego temat pytanie, co w 90% przypadków nie następuje xD