Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie bierzcie sobie oziębłych seksualnie kobiet za żony. Ja wziąłem, bo myślałem, że ją rozbudzę. Nic bardziej mylnego. Mam 35 lat i walę konia do zdjęcia swojej eks. Co z tego, że mam atrakcyjną żonę skoro nie chce się ze mną kochać. Pozostało wspomnienie młodzieńczych lat i namiętnego seksu z moją byłą...

#seks #zwiazki #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c9accb04e5f65ae866e39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 52
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to oczywiste, że skoro przed ślubem nie dawała, to po ślubie tym bardziej. Na ręcznym długo nie zajedziesz, bo prędzej czy później ją zdradzisz. Wspólna wizyta u seksuologa albo rozwód. Chopie, jeszcze życie przed Tobą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Według mnie trzeba szczerze pogadać, że brakuje Ci seksu, i niech powie co jej w seksie obecnie nie pasuje, żeby to zmienić i żeby bardziej jej się chciało. Może partnerka przyjmuje jakieś leki? W przypadku brania antykoncepcji libido może zjechać do zera.
  • Odpowiedz
walę konia do zdjęcia swojej eks.


@AnonimoweMirkoWyznania: Cztery dni temu na AMW pojawił się wpis anona, który warto przytoczyć. Otóż anon miał podobny problem i rozwiązał go w następujący sposób:

Czy w waszym małżeństwie lub wolnym związku zapanowała nuda, wasza partnerka ma ochotę na seks raz na miesiąc a lodzik to tylko w urodziny.

Dajcie się przyłapać na masturbacji i to najlepiej do zdjęć partnerki, nie wiem jak macie nago to
  • Odpowiedz
IskrzacaAzjatka: Ja mam tak, że przez 9 lat już mnie nie ciągnie do żadnej masturbacji ani seksu, wiem że jeśli się zakocham to tak jak wcześniej przez rok czy dwa będę chciała trochę seksu, ale to na fali zakochania i poznawania partnera, a to co poznam już kocham i chcę być razem do końca życia i spędzać życie razem w sensie codzienności, a nie powtarzać seks przez lata. Seks się opatrza.
  • Odpowiedz
OP: @MaddoxX1911: ja 29, ona 26
@wesoly_pancernik: @arteria: oczywiście, że rozmawiałem z nią. Był i seksuolog, ale na jednej wizycie się skończyło, bo według mojej różowej to po prostu różnica w temperamentach. Nie przyjmuje żadnych leków, po prostu bardzo rzadko jej się chce. Twierdzi, że ją zaspokajam i że jej się podobam, ale ma po prostu małe potrzeby. No i wygląda to tak, że seks jest może kilka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@arteria: zawsze ten sam temat, tabletki i leki i w ogóle pogadaj z nią co robisz źle. Po prostu część kobiet jest oziębła i nie ma na to sposobu poza zmianą partnerki.
  • Odpowiedz