Wpis z mikrobloga

Halo #wroclaw - zapraszam na Rekidzielafest na rynku (przejście żelaźnicze) siedzę tam ze swoim stanowiskiem codziennie od 12 do 20.

Na hasło Usuń konto, zawsze się znajdzie jakiś mały gratis jeśli coś kupicie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą - jak myślicie, robić wisiorek z tego giganta który jest na zdjęciu? Mam mały dylemat, nie wiem czy ktoś w ogóle chciałby tak duży wisior.

Już się rozłożyłem, więc teraz czeka mnie najprzyjemniejsza cześć mojej pracy - czytanie książki :D

Miłego Mirki!

#rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - Halo #wroclaw - zapraszam na Rekidzielafest na rynku (przejście żelaźnicze) s...
  • 29
@Hattrick tak naprawdę różnych, ale najlepsze rzeczy wychodzą mi z dwóch żywic:

Gloss Coat (szybko wiąże, mniej więcej po 1h można robić następna warstwę +- 24h jest twarda, szlifowanie po 72h)

Crystaline940 (ładnie się odpowietrza, twardość po 48h, szlifowanie po 5 dniach mniej więcej)

Obie dostępne na modelarnia24.pl - fajny sklep ;)
@fspolczynnik nie robię opraw ze srebra, ani ogólnie cynowych/opraw handmade.

Próbowałem, ale ilość czasu jest nieproporcjonalna do mojego braku talentu jeśli chodzi o takie coś :D
@Kalwigi moja strona ale większości rzeczy ze stoiska nie mam na stronie.

Gdy jadę na targi robię cała nową kolekcję, którą wrzucam na stronę dopiero po targach, bo nigdy nie wiem co się sprzeda, a sesja zdjęciowa zawsze kosztuje mnie dużo wysiłku i pracy.