Wpis z mikrobloga

  • 77
Halo #wroclaw - zapraszam na Rekidzielafest na rynku (przejście żelaźnicze) siedzę tam ze swoim stanowiskiem codziennie od 12 do 20.

Na hasło Usuń konto, zawsze się znajdzie jakiś mały gratis jeśli coś kupicie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą - jak myślicie, robić wisiorek z tego giganta który jest na zdjęciu? Mam mały dylemat, nie wiem czy ktoś w ogóle chciałby tak duży wisior.

Już się rozłożyłem, więc teraz czeka mnie najprzyjemniejsza cześć mojej pracy - czytanie książki :D

Miłego Mirki!

#rozkminkrzaka #rekodzielo
bkwas - Halo #wroclaw - zapraszam na Rekidzielafest na rynku (przejście żelaźnicze) s...

źródło: comment_1595585374JNqebJK4WyBiOnBa1te7Wo.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kalwigi Cała kolekcja z targów (i ok 30sztuk mniejszych wisiorków, breloków z mchu świecącego) będą u mnie na stronie gdzieś w drugim tygodniu sierpnia jakby co ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@taki_tam_ktos
@TAKATA_

Jak coś odsyłam na moją stronę - www.bido.com.pl

choć dopiero w drugim tygodniu sierpnia (po targach) będę wrzucać nową kolekcję którą powoli wykańczam.

A jak macie jakieś pomysły/indywidualne projekty piszcie śmiało do mnie na bido.rekodzielo@gmail.com
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@skejwen Ty już mi pomogłeś wystarczająco, dalej mam poczucie winy, że Twoja paczka siedzi na moim biurku i czeka na spokojniejszy okres ;(
  • Odpowiedz