Wpis z mikrobloga

@milalulu: Przedstawiam Wam -Physis- obraz olejny na desce. Praca zajęła sporo czasu, kosztowała sporo cierpliwości ale zamierzony efekt osiągnięty! Jak Wam się podoba? 60x80cm
Maluję, rysuję też na zamówienie, więc śmiało się zgłaszajcie.
tag do obserowania: #milamadeart
ig: mila.madeart
fb: Milamadeart-Mila Piotrowska
#chwalesie #art #sztuka #rysujzwykopem #malujzwykopem #obrazy #ladnapani #rozowepaski #malarstwo #tworczoscwlasna
milalulu - @milalulu: Przedstawiam Wam -Physis- obraz olejny na desce. Praca zajęła s...

źródło: comment_15955804874IXlUwUN6q2iVrIL1ztOhu.jpg

Pobierz
  • 33
"Ponawiam prośbę. Czekam na zamówiony obraz a termin realizacji wciąż nieznany. Zaliczkę wpłaciłam 31/03. Kontakt bardzo utrudniony - dopiero po komentarzu na stronie dostaję odpowiedz:( Może artyści tak mają.. Nie wiem. Wierzę, że obraz i ogólnie sztuka ma swoją energię - kojarzy się z czymś po spojrzeniu na dzieło- obecnie zamówion przeze mnie obraz na pewno dobrze kojarzyć mi sie nie będzie.. Chyba zrezygnuję. Proszę Milamadeart - Mila Piotrowska o odpisanie na
"Ponawiam prośbę. Czekam na zamówiony obraz a termin realizacji wciąż nieznany. Zaliczkę wpłaciłam 31/03. Kontakt bardzo utrudniony - dopiero po komentarzu na stronie dostaję odpowiedz:( Może artyści tak mają.. Nie wiem. Wierzę, że obraz i ogólnie sztuka ma swoją energię - kojarzy się z czymś po spojrzeniu na dzieło- obecnie zamówion przeze mnie obraz na pewno dobrze kojarzyć mi sie nie będzie.. Chyba zrezygnuję. Proszę Milamadeart - Mila Piotrowska o odpisanie na