Wpis z mikrobloga

Kolega z #pracbaza pokłócił się z żoną i zrezygnował z urlopu, a dlaczego? Bo ta rzuciła mu na początku tygodnia:
Ż: "Mirek, a Ty już zaplanowałeś, co będziesz robił na urlopie"?
M: "Tak. Będę leżał do góry brzuchem i odpoczywał".
Ż: "Ale jak to, przecież jest do zrobienia malowanie, sprzątanie piwnicy, porządki na działce, umycie ziemi do kwiatów" i podobne pierdoły
No i kolega stwierdził, że on pier...li taki urlop, z żoną się pokłócił, stwierdził, że najwyżej weźmie parę dni i cichaczem gdzieś sobie pojedzie na ryby. Dodam od siebie, że facet jest 60+, a małżonka już nie pracuje, ale oczywiście sama za robotę się nie weźmie, bo to przecież hehe chłop powinien robić.
Ja pierdzielę, niedawno ktoś opisywał polski kult #!$%@?, i niestety miał rację.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 44
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TomekABC123: no to o tym właśnie mówię, problemy można rozwiązać rozmową, a nie obrażaniem się i anulowaniem urlopu. Po prostu to dosyć dziecinne zachowanie jak na 60letniego chłopa
  • Odpowiedz
@mannoroth: Jak rodzinka się dowiedziała, że mam tygodniowy urlop to od razu zaplanowała, że zajmę się siostrzeńcem, a siostra ze szwagrem sobie odpoczną. Lubię siostrzeńca, ale nie nadaję się do opieki nad nim. Mogę zająć się nim dzień, ale nie dłużej. Poza tym to zawsze przymuszenie.
  • Odpowiedz