Wpis z mikrobloga

Nic mnie w tym kraju nie zdziwi xD

Pracuję w hurtowni spożywczej i zaopatrują się u nas mniejsze hurtiwnie,sklepy itp.
Wczoraj właściciel jednej z hurtowni chciał ukraść : 6 małych opakowań śledzi wiecie takich 100g cena na półce 2,09 xD i miał jeszcze skitrane kilka czekolad po 3 zł xD

Szanowny pan Janusz już kiedyś zrobił się u nas sławny gdy kradł te zawleczki czy jak to się tam nazywa z chlebów zapewne żeby u siebie na hurtowni zmienić datę przydatności na chlebie xd

No także miłego dnia mirko ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #januszebiznesu #zlodzieje #handel
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwek2k Ok, niech będzie, że to nie kradzież. Inny przykład -zapłacenie za jedną puszkę coli, a zabieranie dwóch, gdy nikt nie patrzył - to już jest kradzież. Wynoszenie kubków, kieliszków, sztućcy, to też jest kradzież.
  • Odpowiedz
. Inny przykład -zapłacenie za jedną puszkę coli, a zabieranie dwóch, gdy nikt nie patrzył - to już jest kradzież. Wynoszenie kubków, kieliszków, sztućcy, to też jest kradzież.


@mirek_januszy:

z ta czescia sie zgodze :)
  • Odpowiedz
@StachZielonka: To krótko pracujesz w takiej hurtowni. Ja pracuję w takiej firmie ale zajmuję się m.in. kontrolą hurtowni. Czego to ludzie nie wymyślą, żeby ukraść pomimo, że osoby posiadający własne sklepy są bardziej majętni od przeciętnego człowieka pracującego na prostym stanowisku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StachZielonka słuchaj u mnie prywatny sklep spożywczy w centrum miasta rozmiarow 200tys ludzi. Sklep zatrzymał się w PRLu swoją urodą, jest otwarty 24h. Prowadzi go małżeństwo koło 60lvl. od początku istnienia ponad chyba 30 lat. Sklep jest 24h l,a tak januszuja że we dwoje tylko t sprzedają na 3 zmiany, jak to robią? Nie mam pojęcia. Teraz najlepsze. Ścierają daty ważności z przeterminowanych Chipsów xD przyłapałem już ich na tym kilka
  • Odpowiedz
@StachZielonka: Wniosek z mojej własnej obserwacji jest taki, że ludzie zamożni często wmówili sobie, że muszą na co dzień odnosić zwycięstwo nad otoczeniem we wszystkich innych sprawach, choćby najdrobniejszych. Taki człowiek nie przyzna się na przykład do tego że czegoś nie wie, nie będzie tolerował odmiennego zdania, czasem tyranizuje rodzinę, będzie się patologicznie targował byle tylko osiągnąć najdrobniejszy zysk, w codziennych rozmowach podkreślał swoją wyjątkowość. Możliwe że to złodziejstwo to
  • Odpowiedz