Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak ktoś tak mówi
Raz siedziałam z koleżanka na lekcji i ona mówi Hiobe byłoby fajnie jakby była komuna bo wchodzę do sklepu biorę najlepsze buty (przy takim obecnym wyborze oczywiście) i nie płace bo na kartki. Nic jej nie mówiłam ale trochę się zasmialam w duszy ze młodzi nie wiedza o co chodzi xD
@PanKapusta: Nie no, zawsze ale to zawsze widziałam zerowe zainteresowanie historią, nie chodzi o nauczyciela bo bardzo fajnie prowadził, zawsze ciekawostka itp ale no nie lubie i koniec. Zawsze była postawa co mnie to obchodzi co było kiedyś. Jak to się mówi historia jest mapa która prowadzi po przyszłości i teraźniejszości. Nie będę pouczać ludzi ze maja się uczyć historii bo to nie jest moje zadanie, aczkolwiek lubili słuchać mnie jako
@Hiobe: Nie mówię, że ta historia to jest jakaś najważniejsza rzecz na świecie, ale na chrystka xD Po to jest szkoła i coś takiego jak wykształcenie średnie (przeciętne), żeby nie być głąbem xD
Zawsze mnie bawi jak ktoś tak mówi

Raz siedziałam z koleżanka na lekcji i ona mówi Hiobe byłoby fajnie jakby była komuna bo wchodzę do sklepu biorę najlepsze buty (przy takim obecnym wyborze oczywiście) i nie płace bo na kartki. Nic jej nie mówiłam ale trochę się zasmialam w duszy ze młodzi nie wiedza o co chodzi xD

@Hiobe: Sporo Amerykanów z którymi pracuje serio tak myśli xD
Ostatnio ktoś pytał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hiobe: Co ludzie robią na lekcjach historii? xD Chyba, że to jakiś typ z rodziny tęskniącej za komuną, bo może i nie było wiele, ale za to każdy miał xD

@PanKapusta: lewusy na lekcjach historii to spały ewentualnie historii uczyli się od dziadka SBka albo sprzedawczyka z PZPRu.