Wpis z mikrobloga

@enforcer W ZSRR to byłyby NASZE buty xD Jak te dzieciaczki wygadują takie głupoty to aż skręca na myśl jakimi historycznymi ignorantami są. Wiadomo że pan z wąsami wszystkich tęczowych wysyłałby na Sybir xD
  • Odpowiedz
@Hiobe:

Raz siedziałam z koleżanka na lekcji i ona mówi Hiobe byłoby fajnie jakby była komuna bo wchodzę do sklepu biorę najlepsze buty (przy takim obecnym wyborze oczywiście) i nie płace bo na kartki.


Czy wy na wykopie macie samych upośledzonych znajomych? Mi jeśli ktoś mówił, że fajnie, jakby była komuna, bo byłaby praca (mieliśmy taki okres że było ponad 20% bezrobocia) darmowe żłobki albo wakacje za grosze, ale żeby
  • Odpowiedz
@Hiobe:

Raz siedziałam z koleżanka na lekcji i ona mówi Hiobe byłoby fajnie jakby była komuna bo wchodzę do sklepu biorę najlepsze buty (przy takim obecnym wyborze oczywiście) i nie płace bo na kartki.


Czy wy na wykopie macie samych upośledzonych znajomych? Mi jeśli ktoś mówił, że fajnie, jakby była komuna, bo byłaby praca (mieliśmy taki okres że było ponad 20% bezrobocia) darmowe żłobki albo wakacje za grosze, ale żeby
  • Odpowiedz
przypomniał mi się trip życia jak w l'80 jechałem 1,5 godziny i z 2 przesiadkami z matulą do Katowic aby w Skarbku kupić juniorki.


@vectoreast: Oczywiście w losowym rozmiarze, które później można będzie przehandlować na taki w miarę pasujący.
Swoją drogą, niepotrzebnie jeździliśmy do Katowic, skoro istniał Skarbek w którym jeszcze częściej pojawiało się zaopatrzenie.
  • Odpowiedz
@enforcer: Ciekawe kto tak myśli? Może po drugiej stronie żelaznej kurtyny?
W Polsce ludzie wiedzą że lewactwo nienawidzi tęczowych i ma dal nich "hiacynt" i więzienie. Po tym podejściu do LGBT najłatwiej poznać lewaków.
  • Odpowiedz