Wpis z mikrobloga

Obrzydliwe lewaki, trudniące się niszczeniem Polskiej rodziny™:

Aleksander Kwaśniewski - komunista, 41 lat z jedną żoną.
Donald Franciszek Tusk - eurofaszysta, 42 lata z jedną żoną.
Rafał Trzaskowski - chce masturbować dzieci, 18 lat z jedną żoną.
Robert Biedroń - zawodowy sodomita, 18 lat z jednym Śmieszkiem XD

Obrońcy rodziny przed powyższymi świrami, chcącymi zniszczyć Polskie rodziny™:

Jarosław Kaczyński - bezdzietny kawaler bez konta w banku
Jacek Kurski - anulował małżeństwo by się hajtnąć ponownie, do dwóch razy sztuka XD
Janusz Korwin-Mikke - trzecia żona, niezliczone dzieci
Grzegorz Braun - postanowił się ustatkować dopiero w wieku 47 lat, wcześniej hulaj dusza
Dobromir Sośnierz - rozwodnik, występujący w teledysku z roznegliżowaną nastoletnią córką
Krzysztof Bosak - szybciej niż Braun, ale ustatkowuje się w okolicach 40, czekamy na dzieci bo to już prawie pół roku po ślubie.

#bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo:

Nie chcę nikogo logiki uczyć, nigdzie o tym nie wspomniałem - wydaje mi się, że możesz mieć związane z tym kompleksy skoro to pierwsze, co ci przyszło do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykły ludzki błąd z zawołaniem, to wiele też mówi o tobie, że jest to twój koronny argument.
  • Odpowiedz
@Kozajsza

Jak ostatnio sprawdzałem to mówił ze dziecko z gwałtu sprzedać


A no to rzeczywiście, można z tego wywnioskować brak poparcia dla aborcji xD Może poszukaj wypowiedzi na konkretnie zadane pytanie?
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:

Pierwszy twoja odpowiedź - ad personam, druga - tylko wzmianka o tym, że źle zawołałem. Sam sobie wystawiasz świadectwo nie odpowiadając na argumenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzegorz Braun - postanowił się ustatkować dopiero w wieku 47 lat, wcześniej hulaj dusza

@Kozajsza: O co masz do niego pretensje?
Fakt, aparatczykom było łatwiej, a i honoru mniej. Radzę ci przeczytać książkę żony Tuska co z niego za pantofel. Szkoda, że jeszcze o Wałęsie, ojcu ósemki dzieci nie napisałeś...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kozajsza: D-----------ś się na siłę do Brauna i Bosaka XD. Jakby każdy miał obowiązek robić bombelki od 20 roku życia.
  • Odpowiedz