Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nawiązując do poprzedniego wpisu, mam pytanie co sądzicie o takim układzie mieszkania.

Lokalizacja w komentarzu. Zadupie zakorkowane, ale chociaż początek Niepołomickiej, a nie koniec plus szansę jakieś na nową świętokrzyską.

Dodam że coś takiego bez miejsca parkingowego to koszt około 300k zł.

#gdansk #mieszkanie #nieruchomosci #trojmiasto
Pobierz Wirtuoz - Nawiązując do poprzedniego wpisu, mam pytanie co sądzicie o takim układzie ...
źródło: comment_1595398068wOCt3fL2wGvAOWCtKwpnIv.jpg
  • 27
@Wirtuoz:
klasyk - łazienka prosto z korytarza przy drzwiach wejściowych.
To duży dyskomfort - tam zawsze jest brudniejsza podłoga, piach, kurz.
Wyłazisz czysty z łazienki, często lekko wilgotny - i od razu na podeszwach kapci/stóp (wedle preferencji) przyklejony syf.
A wilgoć ze stóp robi mokre ślady z które potem zasychają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spacja_enter: dla siebie, jeżdżę autem i
rowerem do pracy, a dziewczyna komunikacja, dlatego bliskość tramwaju to jakiś plus @Polinik: wszystkiego mieć nie można :( starałem się znaleźć coś ustawnego i z przyzwoita ekspozycja
@Wirtuoz: wiem, zawsze w takich dyskusjach sprawa się sprowadza do jednej rzeczy, której nie obejdziesz, przebudujesz, skompensujesz: lokalizacja.

Warto brać mieszkanie w okolicach aktywności życiowej (znajomi, uczelnia, praca, hobby).

Jak masz wszystkich wszystkich znajomych w centrum, specjalizację zawodową taką, że raczej zawsze będziesz pracował po drugiej stronie miasta a idealny wypoczynek to plaża nad morzem - to brać mieszkanie na południu to słaby wybór, bo będziesz marnował życie na dojazdy.

A
@Wirtuoz: jak dla siebie to zastanowiłbym się nad wielkością mieszkania. Na grafice meble są jakieś miniaturowe. Przyjmując wielkość przejścia do mieszkania, czyli 90 cm to łóżko w sypialni ma niecałe 2 m długości i 1,5m szerokości. Kanapa w salonie ma 1,9 m szerokości miejsca siedzącego, a wanna ma 1,5m.
Nie chce mi się wierzyć, że w łazience wielkości 4,14 m2 można zmieścić pralkę, toaletę, wannę i umywalkę, i dodatkowo mieć jakąś
@Wirtuoz: tam z rana jest tragedia wyjechać z tego osiedla. Te czasy dojazdu to jakaś kpina, sprobuj dojechać sobie z tego miejsca do obwodnicy to się przekonasz. Układ mieszkania nie mam zdania, może komuś odpowiadać, ale łazienka przy wejściu to PRL.
Nie pakowałbym się w taką lokalizacje, strata czasu i szkoda nerwów. Szukałbym bardziej czegoś na Oruni Górnej, w pobliżu tramwaju (Rogalińska, nieborowska, wawelska, Jagiellonki. Sam tam mieszkam od 4 miesięcy i złego słowa nie mogę powiedziec.
@Wirtuoz: kumpel mieszka naprzeciwko w lc corp czy teraz to się develia nazywa. Fajne miejsce do mieszkania ale wyjazd przez świętokrzyską to tragedia. Czasami po 20 miałem problem wyjechać jak się mocniej coś zakorkowało, szybciej wychodziło zjechać przez starogardzką. Układ mieszkania moim zdaniem fajny, zamiast wanny daj prysznic i będziesz miał całkiem sporo miejsca, jeśli chodzi o wykończenie to dasz radę dużo taniej to zrobić jeśli nie boisz się pracy i
@Wirtuoz: Świętokrzyska jest mega zakorkowana. Jeśli będziesz ze Świętokrzyskiej jechał w Havla, to jeszcze dłużej postoisz. Szukaj czegoś jak pisał @elotreko_, przy czym do wymienionych prze niego ulic dodałbym też drugą stronę Havla, czyli na przykład Przemyską lub Łódzką, z jednak uwagą, że na Przemyskiej i Łódzkiej są mieszkania z dosyć patologicznej spółdzielni, która może po ostatnich zmianach zarządu wyjdzie w końcu na prostą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wirtuoz: a dobra kojarzę to miejsce. Do czasu nowej drogi dojazd i wyjazd stamtąd to jest istny dramat. Świętokrzyska stoi, Havla na dole do skrętu to samo, tam jedziesz czasem pół godziny do Niepołomickiej. Musisz o tym pamiętać i na pewno będzie to męczarnia. No ale zawsze to lepiej niż Szadółki albo Kowale tam to już w ogóle dramat jest. Minus to brak sklepu typu lidl czy biedronka żeby dojść na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wirtuoz: ewentualnie obczaj dojazd od drugiej strony, od Parku Oruńskiego w Nowiny a potem w prawo do góry w Kampinoską, zawsze to alternatywa.